امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۸:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154869
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۰۷
تعداد بازدید: 209
به گزارش «پیروان مــوعــود»، فعالان مدنی و سیاسیون زندانی بازداشتگاه «الحوض الجاف» بحرین در اعتراض به شکنجه و سرنوشت نامعلوم یکی از زندانیان، دست به ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، فعالان مدنی و سیاسیون زندانی بازداشتگاه «الحوض الجاف» بحرین در اعتراض به شکنجه و سرنوشت نامعلوم یکی از زندانیان، دست به اعتصاب غذا زدند.

«ابتسام الصائغ» از فعالان حقوق بشر بحرین از اعتصاب غذای فعالان مدنی و سیاسی بحرینی در زندان «الحوض الجاف» خبر داد.

به گزارش شبکه «العالم»، ابتسام الصائغ در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت: زندانبانان یک زندانی به نام «خلیل الحلواچی» را از بندش بیرون برده و تاکنون بازنگردانده‌اند و هیچ خبری از وی نیست.

الصائغ افزود: زندانیان نسبت به سرنوشت مبهم وی نگران هستند زیرا الحلواچی دچار بیماریهای عصبی است و پیش از این دچار سکته مغزی شده است.

وی خاطرنشان کرد: زندانیان اعلام کرده‌اند که تا بازگشت الحلواچی به بندش و اطمینان یافتن از سلامتی وی و پایان دادن به انواع شکنجه به اعتصاب خود ادامه خواهند داد.

الصائغ تأکید کرد: برخی از خانواده‌های زندانیان زندان الحوض الجاف با وی تماس گرفته و از درخواست خود از محافل بین المللی برای مداخله سریع جهت پایان دادن به ظلم و ستم مسؤولان زندان علیه زندانیان خبر دادند.

وی افزود: زندانبانان بند 10 با حمله به زندانیان، به شدت آنها را کتک زده و وسایل آنان را شکسته و از بین بردند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها