امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۲:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154894
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۵۸
تعداد بازدید: 228
به گزارش پیروان مــوعــود، وحید ممتحنی فرزند حمید سبزواری شاعر پیشکسوت انقلاب پیرامون آخر وضعیت پدرش اظهار داشت: حال عمومی پدرم خوب است.وی در ادامه ...

به گزارش پیروان مــوعــود، وحید ممتحنی فرزند حمید سبزواری شاعر پیشکسوت انقلاب پیرامون آخر وضعیت پدرش اظهار داشت: حال عمومی پدرم خوب است.

وی در ادامه در پاسخ به اینکه زمان ترخیص از بیمارستان مشخص شده یا پزشکان نظر دیگری دارند، بیان کرد: امروز آزمایشات مختلفی گرفته شد تا پزشکان نظر نهایی را اعلام کنند، البته مطرح شده چنانچه جواب آزمایش‌ها مناسب باشد احتمال ترخیص از بیمارستان وجود دارد.

وی تمام احتمالات را به فردا موکول کرد و گفت: اگر پزشک معالج از روند بهبودی اطمینان حاصل کند و آزمایش‌ها مشکلی نداشته باشند احتمالا پدرم فردا از بیمارستان مرخص می شود.

روز گذشته نیز همسر این شاعر در گفت‌وگو با فارس از تصمیم خانواده برای تامل در جراحی خبرداد و گفته بود: فعلا دست نگه داشتیم تا وضعیت جسمانی و ضعف ایشان برطرف شود، تا پس از آن تصمیم‌گیری کنیم.

گفتنی است، حمید سبزواری سراینده شعرهای انقلابی حدود دو هفته ای است که در بیمارستان آسیا به دلیل کهولت سن، ضعف و در کنار آن خونریزی معده بستری است.

منبع: فارس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها