امروز : سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶ - 2017 March 28
۱۵:۵۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154909
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 161
به گزارش «پیروان مــوعــود»، مرکز مبارزه با اسلام هراسی دارالافتاء مصر از اقدام برخی امامان جماعت مساجد فرانسه برای معرفی اسلام، همزمان با افزایش ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، مرکز مبارزه با اسلام هراسی دارالافتاء مصر از اقدام برخی امامان جماعت مساجد فرانسه برای معرفی اسلام، همزمان با افزایش فزاینده سایت های ضد اسلامی تقدیر کرد.

این تقدیر دارالافتاء مصر پس از آن است که پایگاه اینترنتی روزنامه فرانسوی "لاکرو" اعلام کرد امامان جماعت برخی مساجد شهرهای لیل، بوردو، استراسبورگ و لیون که مراکز تجمع مسلمانان در فرانسه هستند، با تاسیس پایگاه های اینترنتی به تبلیغ اسلام معتدل می پردازند.

دارالافتاء مصر افزود: این تلاش تبلیغی ائمه مساجد برای مقابله با پایگاه هایی است که برداشت های نادرست و افراطی از اسلام ارائه می کنند و تلاش این پایگاه ها این است تا در سایه گسترش فرهنگ افراط گرایی در فرانسه به ترویج و تبلیغ فرهنگ مهربانی و همزیستی بپردازند و از این رو ائمه مساجد فرانسه تصمیم گرفته اند پایگاه های اینترنتی معتبری برای مراجعه و استفاده مسلمانان ساکن فرانسه تاسیس کنند تا از این طریق جوانان و بزرگ ترها بتوانند به اطلاعات و معارف صحیح اسلامی دسترسی پیدا کنند و فضایی سالم برای مطرح کردن پرسش های دینی فراهم شود.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها