امروز : سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 25
۰۵:۴۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154910
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۰۱
تعداد بازدید: 170
به گزارش «پیروان مــوعــود»، توئیتر در یک شکایت قانونی توسط بیوه مردی که در یک مرکز آموزش پلیس در اردن کشته شده است، متهم شد که آگاهانه به داعش اجازه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، توئیتر در یک شکایت قانونی توسط بیوه مردی که در یک مرکز آموزش پلیس در اردن کشته شده است، متهم شد که آگاهانه به داعش اجازه داده است پیام های تروریستی خود را از طریق این سرویس منتشر کند.

 توئیتر همچون سایر شبکه های اجتماعی، تحت فشاری فزاینده قرار داشت که به سرعت پست هایی که توسط گروه های تروریستی از جمله داعش گذاشته شده بود را حذف کند. اما به محض اینکه توئیتر چنین اکانت هایی را حذف می کند، اکانت های جدید معمولا با محوریت همان پیام های تبلیغاتی شامل ویدیوهایی از حمله ها و گردن زنی ها رشد می کنند.
 
بنا به ادعا و شکایتی که در دادگاه فدرال سان فرانسیسکو مطرح شد، لویدکارل فیلدز به همراه چهار نفر دیگر در حمله ای که در ماه نوامبر به مرکز آموزش پلیس در عمان شده بود کشته شد.
 
بیوه این مرد، تامارا فیلدز در شکایت خود مطرح کرده بود که توئیتر آگاهانه به داعش این امکان را داده بود که از برنامه اش استفاده کند. فیلدز همچنین توئیتر را متهم کرده که از داعش حمایت و قانون ضد تروریسم را تقض کرده است.
 
این شکایت مدعی شده که بدون توئیتر، رشد انفجاری داعش در میان گروه های تروریستی در سال های اخیر ممکن نبوده است.
 
اما در پاسخ، توئیتر در ایمیلی گفته است: در حالی که ما معتقدیم این شکایت شایستگی قانونی ندارد، عمیقا از فقدان سهمناک این خانواده متاسف شده ایم. رفتارهای خشونت بار و ارتقای تروریسم جایی در توئیتر ندارد و همچون سایر شبکه های اجتماعی، قانون های ما این موضوع را به طور واضح بیان کرده است.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار