امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۱۰:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154913
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۰۰
تعداد بازدید: 498
مدیر سازمان فضای مجازی سراج خبر داد؛
دبیر نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی اعلام کرد ثبت‌نام سومین دوره این نمایشگاه، از امروز به‌صورت رسمی آغاز شد.

مدیر سازمان فضای مجازی سراج خبر داد؛

به گزارش پیروان مــوعــود، منصور امینی مدیر سازمان فضای مجازی سراج با اعلام خبر آغاز ثبت‌نام سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی از امروز شنبه بیست و ششم دی ماه، اظهار داشت: نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی در بخش‌های «رسانه‌های برخط»، «بازی»، «پویانمایی»، «نرم‌افزارهای چند رسانه‌ای و تلفن همراه» و «سرویس و خدمات اینترنی» طراحی شده است.

وی تصریح کرد: همچنین بخش «سواد مجازی» به عنوان بخش ویژه نمایشگاه امسال در نظر گرفته شده که این بخش شامل نشست‌ها و کارگاه‌ها، تهدیدها و فرصت‌ها، کلینک و درمانگاه اعتیاد اینترنتی و بخش های متنوع دیگر است.

 

مسئول سازمان فضای مجازی سراج اظهار داشت: نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی به عنوان یک نمایشگاه تخصصی به‌صورت مستقل از نمایشگاه ملّی رسانه‌های دیجیتال برگزار می شود.

وی افزود: این نمایشگاه از روز پنجشنبه 22 بهمن آغاز شده و به مدت 6 روز تا تاریخ 27 بهمن ماه در محل سالن های نمایشگاهی بین المللی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو ادامه خواهد داشت.

امینی متذکر شد: با توجه به استقبال گسترده رسانه‌ها و فعالان فضای مجازی از نمایشگاه‌های 2 دوره گذشته، از متقاضیان ثبت‌نام درخواست می شود نام‌نویسی برای شرکت در این نمایشگاه را به روزهای پایانی موعد قانونی ثبت‌نام موکول نکنند.

 

دبیر نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی با اعلام اینکه دریافت غرفه و حضور در این نمایشگاه برای فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی رایگان است، خاطرنشان کرد: متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن‌ های 88838105 و 88867360 و یا از طریق رایانامه info@irdmfestival.ir با دبیرخانه اجرایی نمایشگاه تماس حاصل نمایند.

 

امینی در پایان متذکر شد کلیه فعالان حقیقی و حقوقی فضای مجازی برای ثبت‌نام و اعلام حضور در نمایشگاه امسال رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی می توانند به سایت http://irdmfestival.com  مراجعه کنند.​

 

آخرین اخبار
پربازدید ها