امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۱۳:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154914
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۰۶
تعداد بازدید: 300
آیت‌الله حائری شیرازی:
آیت‌الله حائری شیرازی گفت: برای ما روشن است که قطعاً این انقلاب به‌ امام زمان(عج) تحویل داده خواهد شد و آرزوی ما این است که این رهبری، انقلاب را به دست امام زمان علیه السلام بدهند.

آیت‌الله حائری شیرازی:

به گزارش پیروان مـوعــود، «شورای مشورتی و راهبردی ستاد انتخابات آیت‌الله حائری شیرازی کاندیدای مجلس خبرگان رهبری در حوزه انتخابیه استان تهران» به‌طور رسمی آغاز به‌ کار کرد.

اولین جلسه این شورا با حضور شخصیت‌های سیاسی و اجتماعی و چهره‌های دانشگاهی و حوزوی از جمله حجت‌الاسلام حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات، احمد توکلی نماینده مجلس شورای اسلامی، دکتر روح‌الامینی، دکتر ریاضی، دکتر یادگاری، محمدعلی امانی، مهندس رضازاده، مهندس اردبیلی، سید جلیل مرشدی، صادق ذوالقدرنیا، کرامت‌الله دهقان، حجت‌الله طلایی و حجج اسلام محسنی، طوبایی و رضایی برگزار شد.

افراد حاضر در این نشست با تشریح ابعاد شخصیتی علمی، سیاسی و اجتماعی و همچنین سوابق انقلابی آیت‌الله حائری شیرازی و با توجه به حضور فعال وی قبل از انقلاب اسلامی در حمایت و همراهی با حضرت امام خمینی(ره) و بیست و هفت سال نمایندگی آن حضرت و رهبر معظم انقلاب و حضورشان در عرصه دفاع از ولایت فقیه و ولی فقیه زمان و خدمات بیش از نیم قرن در جامعه از جمله نظریه‌پردازی در امور مختلف به‌ویژه در حوزه انسان شناسی، علوم انسانی اسلامی و اقتصاد و بانکداری اسلامی و تعلیم و تربیت، بر ضرورت حضور فعال ایشان در عرصه انتخابات خبرگان تأکید کردند.

در پایان این جلسه آیت‌الله محی‌الدین حائری شیرازی طی سخنانی با بیان اینکه سمت و سوی انقلاب مشخص است اما اینکه در آینده چه اتفاقاتی می‌افتد هیچ قابل پیش‌بینی نیست، اظهار داشت: آنچه برای ما روشن است این است که این انقلاب به دست امام زمان(عج) تحویل داده خواهد شد و این قطعی است و ما آرزو داریم که این رهبری، انقلاب را به دست امام زمان علیه السلام بدهند.

وی با تأکید بر اینکه هر کسی وظیفه دارد به عرصه بیاید و وظیفه خودش را انجام دهد، خاطرنشان کرد: هرچه اتفاق بیفتد، نتیجه‌اش این نیست که آمریکا به جایی برسد و هیچ‌وقت چنین خیالی نکنید؛ آمریکا هیچ چیز به دست نخواهد آورد.

آیت‌الله حائری شیرازی در پایان ابراز کرد: احساس می‌کنم با آمدنم می‌توانم در حوزه علوم انسانی و بانکداری اسلامی بدون ربا بهتر انجام وظیفه نمایم و لذا به‌فضل الهی وارد عرصه شدم.

آخرین اخبار
پربازدید ها