امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۱۳:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154918
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۴۸
تعداد بازدید: 315
سردار فدوی:
فرمانده نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: اگر آمریکا به کارهای غیرحرفه‌ای خود بعد از بازگشت 10 تفنگدارش توسط سپاه ادامه می‌داد ممکن بود تمام ناوهایشان غرق شود.

سردار فدوی:

به گزارش پیروان مــوعــود، سردار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه در نشست با جمعی از مدیران رسانه‌ای کشور که به منظور تقدیر از این نیرو برای برخورد با متجاوزین آمریکایی در خلیج فارس صورت گرفت، اظهار داشت: از زمانی که آمریکایی‌ها به خلیج فارس آمدند ناامنی 9 برابر شده است.

وی افزود: ما تاکنون دو بار آمریکایی‌ها و دوبار انگلیسی‌ها را در آب‌هایمان دستگیر کرده‌ایم و اولین باری که آمریکایی‌ها را در خلیج فارس گرفتیم بنا به دلایلی آن را خبری نکردیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه تاکید کرد: اگر آمریکا به کارهای غیرحرفه‌ای خود بعد از بازگشت 10 تفنگدارش توسط سپاه ادامه می‌داد ممکن بود تمام ناوهایشان غرق شود.

وی ادامه داد: از ماجرای بازدداشت تفنگداران آمریکایی فیلم‌های زیادی داریم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در خصوص نحوه برخورد با نظامیان آمریکایی بازداشت شده توسط سپاه گفت: طبق دستور اسلام نمی توانیم با اسرا بد برخورد کنیم و برای تفنگداران آمریکایی حتی مسابقه فوتبال جام اروپا را پخش کردیم.

فدوی تاکید کرد: چندی پیش نیز یک ناو فرانسوی وارد آب‌های آزاد کشورمان شد که بدلیل برخورد شدید ما و محاصره آن توسط نیروهای ما پرچم جمهوری اسلامی را بالا برد و از آب‌های سرزمینی ما خارج شد.

وی گفت: ما رسما عبور کشتی نظامی 6 کشور را مصداق عبور خطرناک اعلام کردیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه با اشاره به موضوع عربستان اظهار داشت: شهید شدن شیخ نمر و ماجرای حمله به سفارت عربستان در یک راستا است.

وی افزود: برخی کشورها که جمعیت شان به اندازه محله‌های انتهای خیابان پیروزی تهران هم نیست از آمریکا تبعیت می‌کنند.

 
منبع: فارس
آخرین اخبار
پربازدید ها