امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154926
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 131
به گزارش «پیروان مــوعــود»، پایگاه اینترنتی شبکه ماهواره ای المسیره  از هلاکت یک افسر انگلیسی و اماراتی و شش سرباز سعودی خبر داد.بر پایه این ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، پایگاه اینترنتی شبکه ماهواره ای المسیره  از هلاکت یک افسر انگلیسی و اماراتی و شش سرباز سعودی خبر داد.

بر پایه این خبر، «دومنيك استيلارک» افسر انگلیسی عضو شرکت بلک واتر در منطقه "الصنمه" شهر "الوازعیه" واقع در استان تعز به دست نیروهای یمنی به هلاکت رسید.

پنج سرباز سعودی نیز توسط تیرانداز یمنی در پایگاه نظامی "المخروق" در نجران و یک سرباز دیگر در پایگاه "الشرفه" به هلاکت رسیدند.

یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن با شلیک دو موشک زلزال، یک پایگاه نظامی در "الخوبه" عربستان را منهدم کردند و حل تجمع سربازان سعودی در" جبل الدود" و " جبل العين الحاره" در جیزان را هدف قرار دادند.

نیروهای یمنی انبار اسلحه ارتش رژیم سعودی در پایگاه "الشرفه" در نجران را بمباران کردند و تمام انبار اسلحه در آتش سوخت.

ارتش و کمیته های مردمی یمن پایگاه نظامی "السدیس" و پایگاه های مجاور و پایگاه "العش" در نجران را هدف قرار دادند.

همچنین دیگر منابع یمنی در این باره اعلام کردند: نیروهای یمنی یک خودرو نظامی مزدوران سعودی در منطقه "الدمغه" استان تعز را به هدف قرار دادند که منجر به هلاکت سه سرنشین آن شد.

سه تن از مزدوران خارجی و یک افسر اماراتی در حمله نیروهای یمنی به خودور زرهی آنان در منطقه "العمری" هلاک شدند.

همچنین نیروهای یمنی حمله مزدوران سعودی به منطقه "المشجح" در شهر صرواح استان مارب را ناکام گذاشتند و شمار زیادی از آنان را به هلاکت رساندند.

از سوی دیگر جنگنده های رژیم سعودی 10 مرتبه مزارع اطراف شهر ساقین، مرکز پزشکی و بازار "الخمیس" در استان صعده را بمباران کردند و شهر "الغیل" استان جوف را نیز چند مرتبه هدف قرار دادند.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار