امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154927
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 132
به گزارش «پیروان مــوعــود»، روزنامه "مکه" در شماره روز گذشته 25 دی ماه در گزارشی، از محکومیت های سنگین علیه منتقدین دولت سعودی که در شبکه های مجازی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، روزنامه "مکه" در شماره روز گذشته 25 دی ماه در گزارشی، از محکومیت های سنگین علیه منتقدین دولت سعودی که در شبکه های مجازی "واتس آپ" و "توئیتر" فعالیت دارند خبرداد.

بر پایه این گزارش، «عمر الجهنی» "یکی از اعضای کانون وکلای عرب" با هشدار جدی به این دست افراد، آنها را تهدید به محکومیت های سنگین کرد.

بر اساس گفته های وی محکومیت ها به این شرح است:شش ماه حبس و 100 ضربه شلاق و چهار ماه حبس و 200 ضربه شلاق.

الجهنی خاطر نشان ساخت: اما در مورد مدیران این صفحات مجازی باید گفت که در صورت مشاهده تخلف، هر فرد به پنج سال حبس محکوم خواهد شد.

این در حالی است که مدتی پیش نیز چند تن از کاربران صفحات مجازی با انتقاد از وضعیت بهداشتی اسف بار شهر نجران و سیاست های احمقانه «محمد بن سلمان» وزیر دفاع این رژیم به حکم یکی از دادگاه های سعودی به حبس و شلاق محکوم شده بودند.

شایان ذکر است که « عادل الجبیر» وزیر امور خارجه رژیم سعودی چندی پیش بر وجود دموکراسی در کشور عربستان سعودی تاکید کرده و افزوده بود: ما حتی قادریم که دموکراسی خود را تا خارج از مرزهایمان گسترش دهیم چرا که آزادی بیان را ما به معنای واقعی کلمه تفسیر می کنیم.

محکومیت منتقدین عربستانی به پنج سال حبس

محکومیت منتقدین عربستانی به پنج سال حبس

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها