امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۴:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154930
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۲۴
تعداد بازدید: 142
به گزارش «پیروان مــوعــود»، با وجود بی مهری هایی که گاه از سوی سیاستمداران و گاه از سوی مردم غرب در مواجهه با پناهجویان سوری صورت می گیرد، مردم ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، با وجود بی مهری هایی که گاه از سوی سیاستمداران و گاه از سوی مردم غرب در مواجهه با پناهجویان سوری صورت می گیرد، مردم مسلمان این کشور، پذیرای پناهندگان هستند.

 تعدادی از خانواده‌های مسلمانان در برنت‌فورد، شهری در جنوب غربی انتاریا در کانادا با حمایت مسجد برنت‌فورد و همکاری انجمن اسلامی این شهر، پذیرای پناهندگان سوری هستند.

به گفته ناصر حامد، معاون دبیر انجمن اسلامی شهر، این یک تلاش دسته جمعی برای کمک به پناهندگان است.

مردم محلی همچنین با سازمان امداد ایسنا، یکی از شاخه های سازمان خیریه اسلامی در آمریکای شمالی همکاری کردند و کمک مالی 120 هزار دلاری برای خانواده‌های سوری که به زودی در این شهر وارد می‌شوند جمع آوری کرده‌اند.

انتظار می‌رود که مسجد و جامعه مسلمانان این شهر، نقش ارزشمندی در دریافت کمک‌های مردمی و دولتی و همچنین اسکان پناهندگان سوری در ناحیه برنت‌فورد داشته باشد. اعضای کمیته جوانان مسجد در این حرکت نقش موثری داشته‌اند. هدف جوانان مسجد ایجاد شرایط زندگی مناسب برای پناهندگان است و در این راستا اقدام به جمع آوری خوراک و پوشاک، وسایل آشپزخانه، مبلمان منزل، اسباب بازی و وسایل مدرسه برای کودکان و سایر اقلام زندگی برای پناهندگان کرده‌اند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها