امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۱۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154944
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۰۹:۰۸
تعداد بازدید: 127
به گزارش «پیروان مــوعــود»،  منابع عراقی گفتند که در پی حمله هوایی جنگنده‌های عراقی در غرب الانبار، «احمد جاسم البیلاوی» مفتی داعش در منطقه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»،  منابع عراقی گفتند که در پی حمله هوایی جنگنده‌های عراقی در غرب الانبار، «احمد جاسم البیلاوی» مفتی داعش در منطقه "المحمدی" و هشت تن از همراهانش به هلاکت رسیدند.
این منابع افزودند که هشت تروریست داعشی نیز در حمله جنگنده‌های ائتلاف بین‌المللی در مناطق "البوذیاب" و روستای "الشیخ حدید" و "البوعیثه" و "الحامضیه" در شرق الرمادی به هلاکت رسیدند.
«سلام العزاوی» یکی از افسران عملیات الانبار گفت که نیروهای عراقی پیشروی خوبی در نبردهای الرمادی کسب کرده‌اند.
وی با بیان اینکه پیشروی نیروهای عراقی در مناطق شرقی الرمادی ادامه دارد، افزود که این نیروها مناطق "البوغانم" و "البومحل" را از لوث تروریستهای داعشی پاکسازی کردند.
العزاوی همچنین از آزادسازی کامل منطقه "الصوفیه" در شرق الرمادی از چنگال داعش و پاکسازی آن از مواد منفجره خبر داد.
وی با ابراز اینکه نیروهای اداره مبارزه با تروریسم عراق موفق شدند دهها غیرنظامی را قبل از عملیات پاکسازی الصوفیه از مواد منفجره تخلیه کنند تأکید کرد که منطقه الصوفیه هم اکنون امن و تحت کنترل کامل نیروهای عراقی است.
شمارش معکوس برای آغاز عملیات در "الحامضیه" و "جوبیه"
العزاوی اظهار داشت که نیروهای عراقی به‌زودی حمله به منطقه الحامضیه و جوبیه در شرق الرمادی را آغاز می‌کنند و جنگنده‌های ائتلاف بین المللی حملات مقدماتی به مواضع داعش در این دو منطقه را آغاز کرده‌اند.
از سوی دیگر «محمد فرحان» عضو شورای استان الانبار گفت که عملیات آزادسازی الرمادی موفقیت بزرگ و توانایی نیروهای عراقی در هدف قرار دادن داعش را ثابت کرد.
وی افزود که داعش از اکثر مناطق استان الانبار عقب نشینی کرده و زمام امور در کلیه مناطق این استان از دست این گروه تروریستی خارج شده است.
فرحان تأکید کرد که آزادسازی الانبار نقطه آغازی برای آزادسازی موصل خواهد شد.

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها