امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154956
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۱۹
تعداد بازدید: 148
به گزارش «پیروان مــوعــود»، «بان کی‌مون» دبیرکل سازمان ملل گفت: «خطر افراط‌گرایی به دین، ملیت، نژاد و یا زبانی محدود نیست، مسلمانان بیشتر ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، «بان کی‌مون» دبیرکل سازمان ملل گفت: «خطر افراط‌گرایی به دین، ملیت، نژاد و یا زبانی محدود نیست، مسلمانان بیشتر قربانیان افراط‌گرایی هستند».

بان کی‌مون، روز جمعه در سخنان خود در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: «تجربه سال‌های متمادی نشان داد که سیاست‌های کوتاه‌بینانه، رهبری شکست خورده، تمرکز یک‌جانبه به تدابیر امنیتی و بی‌توجهی کامل به حقوق بشر این وضعیت را وخیم‌تر می‌کند».

وی خاطرنشان کرد: «نباید فراموش کرد که گروه‌های تروریستی نه‌تنها اقدامات خشونت‌آمیز مرتکب می‌شوند بلکه واکنش‌های شدیدی را ایجاد می‌کنند که همه ما در صورتی که سیاستی نامتناسب در برخورد با این تروریسم وحشی دنبال کنیم، متضرر خواهیم شد».

دبیرکل سازمان ملل افزود: «باید تلاش‌های گسترده‌ای برای آگاه ساختن جوانان صورت گیرد و در عین حال به توانایی‌های آنان در برقراری صلح توجه شود. راهبردهای مبارزه ملی با تروریسم در برخی موارد حقوق بشر را نادیده می‌گیرند. دولت‌ها باید همه طیف‌های جامعه را در طرح‌های ضد افراط‌گرایی سهیم کنند».

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار