امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154964
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۱۹
تعداد بازدید: 144
به گزارش «پیروان مــوعــود»، این 9 جوان در مناطق مختلف بحرین به ویژه پس از سرکوب اعتراضات انجام گرفته به جنایت اعدام شیخ نمر باقر النمر در جزیره ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، این 9 جوان در مناطق مختلف بحرین به ویژه پس از سرکوب اعتراضات انجام گرفته به جنایت اعدام شیخ نمر باقر النمر در جزیره ستره دستگیر شدند.

عناصر نظامی لباس شخصی وزارت کشور بحرین شب گذشته به ورزشگاه باشگاه الاتفاق یورش بردند و یک جوان را که به دلیل داشتن فعالیت های سیاسی تحت تعقیب قرار داشت، بازداشت کردند.

عناصر امنیتی بحرین به مزارع واقع در مرکز منطقه عالی یورش برده و یک جوان را بدون مشخص شدن علل و عوامل این اقدام بازداشت کردند.

عناصر لباس شخصی پلیس به همراه نیروهای امنیتی در هنگام یورش به خانه یکی از شهروندان در شهرک حمد بدون نشان دادن مجوز قضایی یک شهروند بحرینی را بازداشت کردند.
بحرین از زمان سرکوب قیام مردمی در سال 2011 میلادی تاکنون شاهد موجی از اعتراضات از سوی مردم آن کشور است که خواستار اصلاحات سیاسی هستند.

رژیم آل خلیفه به کمک نظامیان سعودی و مأموران امنیتی امارات که در قالب نیروهای سپر جزیره و نظامیان دیگر کشورهای عربی که در بحرین مستقر شده اند، اعتراضات مردمی این کشور را سرکوب می کنند.

بر اساس اسناد منتشره در پایگاه ویکی لیکس، رژیم بحرین در سال 2012 برای سرکوب مخالفان از کشورهای مغرب و اردن نیز درخواست کمک نظامی کرده بود که با موافقت این دو کشور روبرو شد.


انتهای پیام /654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها