امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15497
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۷
تعداد بازدید: 178
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» در هفته جاری جلسات کمیسیون‌های تخصصی مجلس در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه برگزار می‌شود. اعضای ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» در هفته جاری جلسات کمیسیون‌های تخصصی مجلس در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه برگزار می‌شود.

اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه بررسی لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در اتحادیه بیمه‌گران و اتکایی‌گران خطرهای تجاری و غیرتجاری در کشورهای عضو سازمان تعاون اسلامی و مؤسسه تضمینی اعتبارات صادراتی و سرمایه‌گذاری عربی و تصویب اساسنامه آن را در دستور کار خود دارند.

همچنین لایحه ایجاد مناطق ویژه اقتصادی فسا، گناباد، ابرکوه، زنجان، گچساران و میبد و طرح استفساریه ماده 133 قانون مالیات‌های مستقیم بو در روز سه شنبه ادامه بندهای لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم و اصلاحات بعدی آن بررسی می‌شود.

در کمیسیون برنامه و بودجه این هفته، ادامه رسیدگی به طرح اصلاح تبصره 1 ماده 69 قانون تنظیم بخشی از مقررات‌ مالی دولتی، رسیدگی به لایحه نحوه تعیین تکلیف اقلام سنواتی پیش پرداخت‌ها و علی‌الحساب‌ها، رسیدگی به لایحه ترکیب اعضاء و شرح وظایف شورای عالی بیمه سلامت کشور، رسیدگی به طرح ایجاد حساب ویژه حمایت از تولید ملی و اتخاذ تصمیم نسبت به سؤال محمدحسن آصفری ( نماینده اراک، کمیجان و خنداب)  از وزیر امور اقتصادی و دارایی در دستور کار قرار دارد.

اعضای کمیسیون کشاورزی نیز انتخاب اعضاء و تعیین هیأت رئیسه هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت درخصوص واردات کالاهای استراتژیک و تنظیم بازار این کالاها و دعوت از وزیر جهاد کشاورزی برای پاسخگویی به سؤالات 4 تن از نمایندگان را دستور کار خود دارند.
انتهای پیام/ آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها