امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۴:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 154975
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۳۸
تعداد بازدید: 242
به گزارش پیروان مــوعــود، برخی از منابع رسانه‌ای اعلام کردند که گروه تروریستی داعش در حال عقب‌نشینی از شهر «الباب» در شمال شرق ...

به گزارش پیروان مــوعــود، برخی از منابع رسانه‌ای اعلام کردند که گروه تروریستی داعش در حال عقب‌نشینی از شهر «الباب» در شمال شرق «حلب» در شمال غرب سوریه است.

شبکه خبری «المیادین» گزارش داد، این عقب‌نشینی زمانی صورت گرفت که ارتش سوریه موفق شد کنترل مزارع «رسم السرحان» در 5 کیلومتری الباب را به دست گیرد.

به گزارش این شبکه، جبهه ریف حلب شاهد تحولات سریعی است؛ به ویژه اینکه ارتش به شهر الباب نزدیک شده است. این شهر در 35 کیلومتری شمال شرق حلب و حدود 13 کیلومتری مرز سوریه قرار دارد.

بنا بر این گزارش، پیشروی ارتش سوریه در این منطقه تروریست‌ها را وارد کرد که در این شهر تونل و سنگر ایجاد و از آن به عنوان موانع دفاعی استفاده کنند.

این در حالی است که تروریست‌های داعش خانواده‌های خود را از شهر الباب به روستای «الراعی» منتقل می‌کنند؛ منطقه‌ای که حدفاصل الباب و مرز ترکیه است.

جنگنده‌های روسیه و سوریه نیز در ریف شمالی حلب حملاتی را به مراکز عناصر «جبهه النصره» و «جیش الفتح» ترتیب دادند و در شهرک «حردتنین» دو مرکز وابسته به النصره را کاملا نابود کردند.
 

منبع: فارس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها