امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۲:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155006
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۹:۰۶
تعداد بازدید: 230
به گزارش «پیروان مــوعــود»، شیعیان بحرینی روز گذشته به خیابان ها آمدند و حمایت خود را از مرجع عالیقدر جهان تشیع، آیت الله سیستانی ابراز داشتند.این ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، شیعیان بحرینی روز گذشته به خیابان ها آمدند و حمایت خود را از مرجع عالیقدر جهان تشیع، آیت الله سیستانی ابراز داشتند.

این تظاهرات در پس اظهارات سخیف وزیر امور خارجه این کشور در رابطه با این مرجع بزرگ جهان اسلام صورت پذیرفت.

تظاهرکنندگان این اظهارات را اهانت آمیز و متخاصمانه خواندند.

چند روز پیش و در پی چند انفجار در مساجد اهل سنت شهر المقدادیه عراق، «خالد بن احمد آل خلیفه»، بدون هیچ سند و مدرکی این اقدامات تفرقه اگیز را به سازمان بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) نسبت داد و در پستی در یکی از شبکه های مجازی مدعی شد: این اقدامات از سوی سازمان بسیج مردمی عراق هدایت و انجام شده است و با این حساب چه فرقی میان آنان و داعش وجود دارد.

وی در قسمت دیگری از پست خود، در اظهاراتی خطاب با کنایه به آیت الله سیساتی گفته بود: کسانی که فتوا به تشکیل چنین سازمانی داده اند، باید هرچه زودتر فتوا به انحلال آن دهند تا جهان اسلام از شر آنها خلاص شود.

این در حالی است که به محض وقوع این انفجار ها و حملات تروریستی در مساجد اهل سنت در شهر المقدادیه، دفتر آیت الله سیستانی با انتشار پیامی آن را محکوم کرده و خواستار توقف چنین اقداماتی شدند.

حمایت مردم بحرین از آیت الله سیستانی + تصویر

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها