امروز : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۱۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155013
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۴۴
تعداد بازدید: 178
به گزارش «پیروان مــوعــود»، سرلشکر سیدیحیی رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا عصر امروز در حاشیه مراسم بزرگداشت سردار علی‌اصغر ...

تاسیس پایگاه‌های جدید برای آموزش تروریست‌ها در عربستانبه گزارش «پیروان مــوعــود»، سرلشکر سیدیحیی رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا عصر امروز در حاشیه مراسم بزرگداشت سردار علی‌اصغر فولادگر در جمع خبرنگاران، با اشاره به اقدامات آمریکا در منطقه، اظهار داشت: آمریکا طی 14 سال گذشته، یعنی بعد از واقعه 11 سپتامبر 2001 پس از حضور در افغانستان و عراق دوران جدیدی از جنگ علیه کشورهای اسلامی در منطقه را طراحی کرد.
وی ادامه داد: این راهبرد طی 5 سال گذشته با شکست‌هایی که آمریکا در عراق و افغانستان متحمل شد به یک جنگ نیابتی تبدیل شد که بازیگر اصلی این جنگ ‌آمریکا و بازیگر نقش دوم آن نیز رژیم‌صهیونیستی است که با همکاری عربستان، ترکیه و اردن صورت گرفت.
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا افزود: در این میان پشتیبانی توسط سعودی‌ها و قطر و پشتیبانی سلاح و تجهیزات توسط اروپایی‌ها و حمایت آموزش ترکیه و اردن باعث شد تا تروریست‌ها در منطقه جولان دهند.
سرلشکر صفوی افزود: اخباری مبنی بر تأسیس پایگاه‌های جدید از سوی آمریکا برای آموزش تروریست‌ها در مرز عربستان به گوش می‌رسد.
وی خاطرنشان کرد: هم اکنون 250 هزار نفر از مردم سوریه و حدود 12 هزار نفر از ارتش این کشور توسط‌ تروریست‌های تکفیری صهیونیستی کشته شدند که در این میان حدود 9 میلیون نفر‌ آواره هستند که در داخل و خارج سوریه حضور دارند. 
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا تأکید کرد: هم‌اکنون ارتش و بسیج مردمی سوریه مواضع تروریست‌ها را یکی پس از دیگری تسخیر می‌کنند. ائتلاف ایران، سوریه، عراق و روسیه و حزب‌الله که ائتلاف موفق است تاکنون توانسته پیروزمندانه عمل کند.
سرلشکر صفوی ادامه داد: متأسفانه ائتلاف آمریکایی عربی از پیش باخته است و زمین را از دست می‌دهد.
وی افزود: اینکه در معادلات سیاسی چه نتیجه‌ای حاصل شود، مشخص نیست، اما در زمینه نظامی ارتش و حشد الشعبی عراق عملیات‌های موفقی را در نقاط مختلف این کشور انجام می‌دهند که در این میان ائتلاف آمریکایی به جای برخورد با داعش آنها را از مهلکه فراری می‌دهد.
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با حمایت ملت‌های عراق، سوریه و حمایت‌های مستشاری جمهوری اسلامی ایران مقاومت پیروز شود.
انتهیا پیام/

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها