امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۶:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155022
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۰۲:۰۳
تعداد بازدید: 174
به گزارش پیروان مــوعــود، یک منبع امنیتی مصری اعلام کرد: عبدالفتاح السیسی یک نشست غیر علنی فراگیر با مشاوران و فرماندهان عالی رتبه برای بازبینی طرح ...

به گزارش پیروان مــوعــود، یک منبع امنیتی مصری اعلام کرد: عبدالفتاح السیسی یک نشست غیر علنی فراگیر با مشاوران و فرماندهان عالی رتبه برای بازبینی طرح موسوم به امنیت هوشمند برای سالروز انقلاب مصر در ۲۵ ژانویه برگزار کرده است.

این منبع بیان کرد: بر اساس گزارش های امنیتی امکان برگزار تظاهرات گسترده از سوی معارضان با توجه به اینکه شمار زیادی از لیبرال ها و اسلام گرایان در زندان به سر می برند بعید است.

از سوی دیگر یک منبع آگاه تاکید کرد: السیسی قصد ندارد هیچ یک از فعالان برجسته سیاسی را مشمول عفو مربوط به سالروز انقلاب مصر قرار دهد و هیچ یک از فعالان برجسته در میان ۴۰۰ زندانی که قرار است مشمول عفو شوند نیست.

این منبع از وجود اعتراضاتی که دستگاه امنیت ملی به آزادی هر یک از فعالان برجسته قبل از سالروز انقلاب ۲۵ ژانویه دارد سخن گفت و افزود: احتمالا تعداد کمی آزاد خواهند شد که از جمله آنها نوجوانی است که تی شرت ضد شکنجه پوشیده بود و نیز برخی زندانیانی که از نظر جسمانی وضع وخیمی دارند.
 

منبع: مهر

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها