امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۱۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155078
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۰۵
تعداد بازدید: 197
به گزارش پیروان مــوعــود، محمود خوردبین در خصوص شرایط تمرینی تیم فوتبال پرسپولیس تا پیش از جام شهدا، گفت:‌شرایط تمرینی ما خوشبختانه خوب است. ...

به گزارش پیروان مــوعــود، محمود خوردبین در خصوص شرایط تمرینی تیم فوتبال پرسپولیس تا پیش از جام شهدا، گفت:‌شرایط تمرینی ما خوشبختانه خوب است. بازیکنان هم از امروز به اردو آمدند تا از نظر تغذیه و استراحت تحت نظر باشند. تنها مشکل ما در حال حاضر بحث جذب دروازه‌بان است که مسئولان باشگاه به دنبال جذب آن هستند.

وی ادامه داد: امیدوارم که موضوع جذب دروازه‌بان به پرسپولیس ضربه نزند. اگر تا جام شهدا دروازه‌بانی جذب کردیم که با صلاحدید برانکو دروازه‌بان شماره یک مشخص خواهد شد اما اگر دروازه‌بانی جذب نشود در این تورنمنت هم مرتضی قدیمی‌پور دروازه‌بان ما خواهد بود.

خوردبین درباره برگزاری بازی امروز پرسپولیس مقابل پاراگ تصریح کرد: بازی به دلیل آلودگی هوا لغو نخواهد شد و این بازی را انجام خواهیم داد چرا که برنامه‌ریزی این بازی از قبل انجام شده و مشکل خاصی هم وجود ندارد.

وی درباره درگذشت مرحوم رضا احدی هم گفت: واقعا باید به جامعه فوتبال تسلیت بگویم. رضا از خوب‌‌های فوتبال ایران بود که خیلی زود از بین ما رفت. یادش گرامی.

منبع: فارس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها