امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۷:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155095
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۳۴
تعداد بازدید: 186
به گزارش «پیروان مــوعــود»، احمد عثمان العبدالله از اهالی منطقه الجزعه در روستای السفان در سوریه ملقب به عمر الجزعاوی یکسال و نیم پیش به داعش پیوست ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، احمد عثمان العبدالله از اهالی منطقه الجزعه در روستای السفان در سوریه ملقب به عمر الجزعاوی یکسال و نیم پیش به داعش پیوست و به سمت‌های بالا رسید.
 
وی بعد از نبرد منطقه الهول در جنوب شرقی ریف شهر الحسکه دستگیر شد و حقایق شوک آوری را درباره تجارت اعضای بدن توسط داعش روایت کرد. این تجارت با فتوای داعش درخصوص جایز بودن آن انجام می‌گیرد. گروه موسوم به هیئت تحقیق و فتوای داعش در فتوایی مدعی شده است که هیچ مجالی برای احترام به جان و اعضای بدن مخالفان داعش وجود ندارد و در نتیجه بدون هرگونه نگرانی می توان این اعضا را خصوصا از بدن اسیران جدا کرد و هیچ مشکلی در جدا کردن اعضای بدن اسیران ـ حتی اگر به مرگ وی بیانجامد ـ وجود ندارد.
 
الجزعاوی گفت: داعش پزشکان متخصص اعضای بدن انسان دارد. آنها بیمارستان بزرگ الشداده را که یکی از بزرگترین بیمارستان‌های منطقه است به همراه پزشکان خارجی و مصری دراختیار دارند. اکثر اوقات بقایای اجساد را برای کسب پول می‌فروشند. آنها بیمارستان‌هایی در شهر رقه دارند. بیمارستان‌های ترکیه بیشترین جایی است که اعضا را به آن می‌فروشند؛ زیرا به دور از مردم است و سر وصدای زیادی به پا نمی‌کند.
 
الجزعاوی همچنین از تلاش‌های زیاد داعش برای سربازگیری از کودکان خصوصا کودکان زیر 13 سال برای تامین کمبود نیروی خود و استفاده از آنها به عنوان سپر انسانی در حملات هوایی ائتلاف سخن گفت و تأکید کرد که آنها در این راه از شیوه‌های مختلف از جمله شستشوی مغزی کودکان بهره می‌برند.
 
الجزعاوی گفت: حقیقت این است که داعش از کودکان برای دفاع از خود استفاده می‌کند.
 
یکی از فرماندهان نظامی سوری نیز با اشاره به اعترافات سرکرده سابق داعشی و به دست آوردن مستندات بر صحت اطلاعات جنایت گروه تروریستی داعش در فروش اعضای بدن اسیران تأکید کرد.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها