امروز : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ - 2017 October 23
۰۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155097
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۲۱:۳۴
تعداد بازدید: 169
به گزارش «پیروان مــوعــود»، «شیخ عبدالامیر قبلان» رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان در سخنانی، دستاورد تاریخی ایران در خصوص رفع تحریم های اقتصادی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، «شیخ عبدالامیر قبلان» رئیس مجلس اعلای شیعیان لبنان در سخنانی، دستاورد تاریخی ایران در خصوص رفع تحریم های اقتصادی ناعادلانه علیه کشورمان را به مقامات و ملت ایران تبریک گفت.

 شیخ قبلان با انتشار بیانیه ای ضمن ابراز امیدواری از اینکه دستاورد تاریخی ایران زمینه بازیابی همبستگی عربی و اسلامی را فراهم آورد تا ایران اسلامی به عنوان نیرویی یدکی برای عرب در زمینه یاری مسائل عربی و اسلامی بویژه قضیه فلسطین باشد و منجر به همکاری های بیشتر عربی و اسلامی و حل و فصل بحران های موجود در کشورهای سوریه، یمن، بحرین و عراق شود، گفت: خطر تروریسم، تمامی ملت ها را تهدید می کند که چنین امری ایجاد نوعی پیمان اسلامی- عربی به منظور طرد فتنه های مذهبی و تحکیم وحدت اسلامی در مواجهه با تروریسم تکفیری را ایجاب می کند.

وی در این بیانیه از کشورهای عربی و اسلامی خواست تا در زمینه های مختلف تکنولوژی و علمی از ایران بهره بگیرند چرا که ایران یک قدرت اساسی برای عرب و مسلمانان به شمار می رود که شایسته همکاری و عدم دشمنی با آن است.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها