امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۸:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 15512
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۷
تعداد بازدید: 259
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، معاملات امروز بازار سهام در بورس تهران با یک ساعت تأخیر آغاز شد که علت این ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، معاملات امروز بازار سهام در بورس تهران با یک ساعت تأخیر آغاز شد که علت این تأخیر ظاهراً به دلیل بروز مسائل فنی بوده است، بنابراین معاملات امروز تالار شیشه‌ای از ساعت 10 صبح آغاز شد.

بر اساس این گزارش، در دقایق ابتدایی معاملات شاخص کل ابتدا با 15 واحد منفی آغاز شد اما با گذشت دقایقی مجدداً روند صعودی گرفت و با 160 واحدی قله 49 هزار واحدی را فتح کرد.

این گزارش می‌افزاید: شاخص کل هم اکنون در محدوده 49 هزار و 100 واحدی است و ارزش بازار نیز از 233 هزار میلیارد و 450 میلیون تومان فراتر رفته است.

بر اساس این گزارش، گروه‌های بانکی از جمله بانک پاسارگاد با 44 واحد، بانک ملت با 44 واحد و بانک پارسیان با 26 واحد مثبت در روند افزایش رقم دماسنج بازار سهام تأثیرگذار بودند.

بر اساس این گزارش ، پیش از این تحلیل‌گران بازار گفته بودند که افزایش روند صعودی بازار سهام کندتر خواهد شد و با افزایش امیدواری‌ها نسبت به آینده و همچنین کاهش تنش‌های بین‌المللی شاخص تا پایان سال قله 70 هزار واحد را هم نیز فتح می‌کند.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها