امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۰۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155121
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 176
به گزارش «پیروان مــوعــود»، سرهنگ شرف غالب لقمان سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن تاکید کرد عملیاتی که ارتش وکمیته های مردمی علیه نظامیان عربستانی انجام ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، سرهنگ شرف غالب لقمان سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن تاکید کرد عملیاتی که ارتش وکمیته های مردمی علیه نظامیان عربستانی انجام دادند منجر به شکسته شدن خط مقدم جبهه آن ها وخنثی شدن تمامی تلاش های آنان برای پیشروی شد.

لقمان گفت: پیروزی های بزرگ قهرمانان ارتش و کمیته های مردمی در عمق خاک عربستان وتصاویر منتشر شده در رسانه ها نشان دهنده میزان شکست و عقب نشینی نظامیان عربستانی وخسارت های مالی وانسانی وارده به آن ها است.

وی تاکید کرد نیروهای مسلح وکمیته های مردمی از وظایف ملی ،اخلاقی وتاریخی خود برای مقابله با متجاوزان وحفظ اموال عمومی و برقراری امنیت وثبات در سراسر کشور ذره ای کوتاهی نخواهند کرد.
لقمان افزود: ححم بالای جنایات جنگنده های عربستان وهم پیمانانش در حق مردم یمن وتخریب مداوم زیر ساخت ها وخرابی های برنامه ریزی شده ناشی از عجز وشکست رهبران دشمن متجاوز در تحقق هر دستاوردی است.

لقمان با تبریک به مردم یمن ونقش بزرگ قهرمانان ارتش وکمیته های مردمی در مقابله با دشمن ، از وارد شدن ضربات محکم وکاری به دشمن خبر داد.

عربستان با ائتلاف برخی کشورهای عربی منطقه و با همراهی آمریکا از ششم فروردین سال جاری حملات گسترده ای را علیه یمن آغاز کرد تا «عبد ربه منصور هادی» رییس جمهوری مستعفی و فراری این کشور را به حاکمیت بازگرداند و از قدرت گرفتن انقلابی های یمنی که امنیت شهرهای این کشور را تأمین می کنند، جلوگیری کند.

براثر این حملات، تاکنون هزاران یمنی از جمله زنان و کودکان شهید و یا زخمی شده و ده ها هزار نفر نیز آواره و80 درصد تأسیسات زیربنایی، خدماتی و درمانی این کشور ویران شده است.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها