امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155127
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۰۶
تعداد بازدید: 162
 به گزارش «پیروان مــوعــود»، مولوی شرف الدین جامی الاحمدی در جمع اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: همه وظیفه داریم برای عمران و آبادانی ...

 به گزارش «پیروان مــوعــود»، مولوی شرف الدین جامی الاحمدی در جمع اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: همه وظیفه داریم برای عمران و آبادانی عتبات عالیات و مساجد تلاش کنیم.

وی با اشاره به تخریب اماکن و مساجد گفت : تخریب اماکن مذهبی،عتبات عالیات و مساجد با تفکرات وهابی انجام می گیرد که خداوند وعده بسیار سنگینی به آنان داده است..

امام جمعه اهل سنت تربت جام در پایان توصیه کرد :همه باید دست به دست هم بدهیم و با جمع آوری کمک های قشرهای مختلف مردم شیعه و سنی برای ادامه ساخت و ساز عتبات عالیات در جهت عزت اسلام تلاش کنیم.

در ادامه عضو ستاد عتبات عالیات تربت جام با تشکرو قدردانی از کمک های جامعه اهل سنت به عتبات گفت : از ابتدای فعالیت ستاد عتبات در تربت جام تا کنون مردم شیعه و اهل سنت بیش از 400 میلیون تومان وجه نقد و 5 میلیون تومان طلاجات اهدا کرده اند.

حجت الاسلام اثناعشری افزود:قشر های مختلف مردم نیکوکار جامعه اهل سنت همگام با برداران تشیع خود ضمن کمک های نقدی حضور فیزیکی هم در ساخت و سازی عتبات عالیات داشته اند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار