امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۴:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155138
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۰۷
تعداد بازدید: 216
به گزارش پیروان مــوعــود، امسال در كنار كاخ اصلي جشنواره كه در مركز همايش‌هاي برج ميلاد واقع شده كاخي مردمي هم براي جشنواره در نظر گرفته شده ...

به گزارش پیروان مــوعــود، امسال در كنار كاخ اصلي جشنواره كه در مركز همايش‌هاي برج ميلاد واقع شده كاخي مردمي هم براي جشنواره در نظر گرفته شده است، كاخي كه در پرديس ملت واقع شده است و علاقه‌مندان سينما ‌بايد براي تماشاي هر سري 11تايي فيلم در اين كاخ، كارت‌هايي به مبلغ ۲۰۰ هزار تومان بخرند.

به عبارت بهتر اگر كسي بخواهد تمامي فيلم‌هاي دو بخش سوداي سيمرغ و نگاه نو را ببيند بايد سه كارت تهيه و به عبارتي ۶۰۰ هزار توماني هزينه كند.

حالا در قبال اين ۶۰۰ هزار تومان علاوه بر تماشاي ۳۳ فيلم بخش‌هاي اصلي چه چيزي نصيب اين مخاطب مي‌شود؟ آنطور كه دبيرخانه جشنواره برنامه‌ريزي كرده است علاوه بر حضور اهالي سينما در زمان برپايي جشنواره در پرديس ملت، نمايشگاهي براي آثار منتخب بخش مسابقه تبليغات سينما در اين سينما برپا خواهد شد و در كنار آن قبل از نمايش هر فيلمي مراسم رونمايي هم با حضور عوامل فيلم برگزار خواهد شد و به اين ترتيب مخاطبان مي‌توانند ضمن گپ‌و‌گفت با هنرمندان مورد علاقه خود با آنها عكس يادگاري هم بيندازند.
 
برنامه‌هاي كاخ مردمي

برنامه نمايش فيلم‌ها در پرديس سينمايي ملت به مدت ۱۱ روز در اين سينما برپاست و شاهد مراسم معرفي آثار حاضر در بخش‌هاي مختلف جشنواره است.

مراسم رونمايي آثار بخش «نگاه نو» در كاخ مردمي هر روز ساعت 16:30تا 17:30 برگزار مي‌شود؛ همچنين نمايش فيلم‌هاي حاضر در اين بخش از ساعت 17:30تا 19:30 خواهد بود. مراسم رونمايي از آثار بخش سوداي سيمرغ۱ هر روز ساعت ۱۹ تا ۲۰ برگزار مي‌شود، همچنين نمايش فيلم‌هاي حاضر در اين بخش از ساعت ۲۰ تا ۲۲ خواهد بود.

مراسم رونمايي از آثار بخش سوداي سيمرغ ۲ هر روز ساعت 21:30 تا 22:30 برگزار مي‌شود و نمايش فيلم‌هاي حاضر در اين بخش از ساعت 22:30 تا ۲۴ خواهد بود.

منبع: روزنامه جوان

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها