امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۶:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155143
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۰۷
تعداد بازدید: 231
به گزارش پیروان مــوعــود، محمد باقر قالیباف شهردار تهران در جریان دویست و بیست و هشتمین جلسه شورای شهر تهران پس از تشریح جزییات لایحه بودجه 95 ...

به گزارش پیروان مــوعــود، محمد باقر قالیباف شهردار تهران در جریان دویست و بیست و هشتمین جلسه شورای شهر تهران پس از تشریح جزییات لایحه بودجه 95 شهرداری تهران، اظهار داشت: چند اولویت در این لایحه مدنظر قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: هزینه‌های اجتناب‌ناپذیر از جمله پرداخت حقوق، نگهداشت، بازپرداخت دیون از افراد حقیقی و حقوقی و بانک‌ها توجه به حوزه حمل و نقل با تاکید مترو و اتمام پروژه‌های ناتمام و همچنین تاکید بر عدم اجرای پروژه جدید در سال 95 از جمله اولویت‌هایی است که در لایحه بودجه 95 تاکید شده است.  

قالیباف با تاکید بر اینکه مهمترین چالش شهر تهران هوای آن است، گفت: قطعا می‌توان با گسترش حمل و نقل عمومی این موضوع را مرتفع ساخت و در واقع بیش از 50 درصد از بودجه شهرداری تهران در حوزه تملک، سرمایه‌ای و مالی به بخش حمل و نقل عمومی اختصاص یافته است.

وی با اشاره به رقم بودجه 95 تصریح کرد: 18 هزار و  700 میلیارد تومان برای بودجه شهرداری تهران پیش‌بینی شده است که البته این بر اساس برنامه 5 ساله توسعه شهرداری بوده است.

وی گفت: 40 درصد از این بودجه غیر نقد و 60 درصد نقد است و رشد 8.3 نسبت به بودجه 94 خواهیم داشت.
 

منبع: فارس

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها