امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۸:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155152
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۰۶
تعداد بازدید: 170
به گزارش «پیروان مــوعــود»، ضاحی خلفان، معاون رئیس پلیس دبی امروز در چندین توییت در حساب خود مدعی شد باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا اصالتی شیعی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، ضاحی خلفان، معاون رئیس پلیس دبی امروز در چندین توییت در حساب خود مدعی شد باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا اصالتی شیعی دارد و برای نزدیک کردن دیدگاه های ایران و آمریکا و متوقف کردن برنامه نظامی هسته ای تهران انتخاب شده است.

وی در ادامه ادعاهای خود گفت: در "علم انسان شناسي" بررسي می شود چگونه خطر یک فرد را می توان دفع کرد؛ مسأله ای که صهیونیست ها در بررسی طبیعت ایرانی ها انجام دادند و از این رو فردی با ریشه های شیعی را (در آمریکا) بر سر کار آوردند. از این رو انتخابات آمریکا را دست های پنهانی که امنیت اسرائیل را محقق می سازد، رهبری می کنند؛ آفرین صهیونیست ها!"

ضاحی خلفان در ادامه پیش بینی های عجیب و خنده آور خود نوشت: روحانی ممکن است از اوباما برای دیدار از ایران دعوت کند؛ آیا ممکن است اوباما پیش از ترک کرسی ریاست جمهوری به ایران برود؟

اوباما شیعه است و انتظار می رود به قم و مشهد سفر کند!+ سند

معاون رئیس پلیس دبی سپس با پاسخ به پرسش پیشین خود نوشت: انتظار می رود اوباما از قم، مشهد و حسینیه های بزرگ ایران بازدید کند.

اوباما شیعه است و انتظار می رود به قم و مشهد سفر کند!+ سند

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار