امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۱۷:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155162
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 170
به گزارش پیروان مــوعــود ، هوای پایتخت در هشتمین روز متوالی و همزمان با روز هوای پاک بازهم آلوده ماند و شاخص‌های آلودگی هوا همچنان شرایط ناسالم ...

به گزارش پیروان مــوعــود ، هوای پایتخت در هشتمین روز متوالی و همزمان با روز هوای پاک بازهم آلوده ماند و شاخص‌های آلودگی هوا همچنان شرایط ناسالم بودن هوا را برای گروههای حساس نشان می‌دهد.

این استمرار  آلودگی هوای پایتخت در حالی وجود دارد که مسئولان محیط زیست استان تهران در روزهای گذشته در یک تصمیم گیری قابل تأمل، دبستان‌، پیش‌دبستان و مهدکودک‌های شهر تهران را دو روز تعطیل کردند و ساعات کاری ادارات برای امروز سه‌شنبه نیز با دو ساعت تاخیر آغاز شد.

مردم استان تهران و کلانشهرها آلودگی کم‌سابقه‌ای را امسال تجربه کرده‌اند و در آذر ماه و دی ماه در بازه زمانی 20 روزه هوای ناسالم را تجربه کردند و بعد از یک وقفه چند روزه که به خاطر باد و باران ایجاد شد بازهم آلودگی هوا را تنفس می‌کنند.

عملکرد مسئولان ذی‌ربط در بحث آلودگی هوا و راهکارهایی همچون تشکیل کمیته اضطرار و یا تعطیلی مدارس نه تنها نتیجه‌ای در بر نداشته بلکه همچنان هوای پایتخت در شرایط ناسالم برای گروههای حساس،افراد میانسال، بیماران قلبی و کودکان است.

منبع: تسنیم

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها