امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155167
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۵:۳۲
تعداد بازدید: 167
به گزارش پیروان مــوعــود، در پی سخنان سخیف و خارج از عرف رئیس جمهور آمریکا پیرامون توان موشکی جمهوری اسلامی ایران، سردار سیدمسعود جزایری سخنگوی ارشد ...

به گزارش پیروان مــوعــود، در پی سخنان سخیف و خارج از عرف رئیس جمهور آمریکا پیرامون توان موشکی جمهوری اسلامی ایران، سردار سیدمسعود جزایری سخنگوی ارشد نیروهای مسلح برای اطمینان بخشی به مردم شریف ایران گفت: ارتقای تجهیزات دفاعی و موشکی کشور از اولویت های نیروهای مسلح است و روند آن لحظه ای متوقف نخواهد شد.

جزایری افزود: با وجود دشمنان عنود جمهوری اسلامی ایران، ارتقای تجهیزات دفاعی و توان موشکی جزو اولویت های نیروهای مسلح است و در چارچوب تدابیر عالی نظام با قوت پیگیری می شود.

معاون ستادکل نیروهای مسلح تاکید کرد: روند رو به رشد تولیدات و تجهیزات دفاعی کشور برای لحظه ای توقف نشده و بدیهی است با قوت بیشتر ادامه خواهد یافت.

جزایری با اشاره به جایگاه و روندها و فرایندهای مربوط به امور دفاعی کشور گفت:‌ کسانی که با ساختار حاکمیتی جمهوری اسلامی ایران آشنایی دارند می دانند که اراده دفاعی کشور تحت تاثیر هیچ یک از مراودات مرسوم دیپلماتیک و یا گفتگوهای دوجانبه یا چند جانبه قرار نمی گیرد.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با بیان اینکه ملت و نیروهای مسلح مقتدر ایران اسلامی برای مقابله با تهدیدات فراروی کشور روز به روز سطح آمادگی های همه جانبه دفاعی خود خواهند افزود، تصریح کرد: به راهبرد جدید آمریکا و رژیم های سلطه مبنی بر گفتمان تضعیف بنیه دفاعی ایران در میدان‌های واقعی پاسخ خواهیم داد.

منبع: مشرق

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها