امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۵:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155183
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۰۴
تعداد بازدید: 183
به گزارش «شیعه نیوز،» در جلسه‌ای که قرار است فردا در پاریس به دعوت آمریکا برای مذاکره درباره آینده مبارزه با داعش برگزار شود، کانادا دعوت نشده است. ...

به گزارش «شیعه نیوز،» در جلسه‌ای که قرار است فردا در پاریس به دعوت آمریکا برای مذاکره درباره آینده مبارزه با داعش برگزار شود، کانادا دعوت نشده است. این جلسه با حضور وزرای دفاع 7 کشور شامل فرانسه، انگلیس، آلمان، ایتالیا، استرالیا، هلند و آمریکا برگزار خواهد شد.

مسئول دفتر «هارجیت ساجان،» وزیر دفاع کانادا، مسئله مذکور را تأیید و اعلام کرد هیچ دعوتنامه‌ای به این دفتر ارسال نشده است. معاون وزیر امور خارجه کانادا در این رابطه گفت: تصمیم برای برگزاری جلسه مذکور ناگهانی بوده است و تعجبی ندارد که کانادا در آن نماینده‌ای نداشته باشد؛ زیرا مقامات این 7 کشور به طور منظم با یکدیگر  دیدار می‌کنند و تنها تفاوت جلسه مذکور با سایر این دیدارها، سطح مقامات برگزارکننده است.

«اشتون کارتر،» وزیر دفاع  آمریکا به تازگی در یک سخنرانی اعلام کرد کشورهایی که برای این جلسه از آن‌ها دعوت به عمل آمده است، در مبارزه با داعش نقش پررنگی ایفا می‌کنند. او در سخنرانی مذکور نامی از کانادا نیاورد.

با این وجود وزیر دفاع کانادا در جلسه‌ای که قرار است 11 فوریه (22 بهمن) در حاشیه مذاکرات وزرای دفاع ناتو در بروکسل برگزار شود، شرکت خواهد کرد.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها