امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 1552
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۸:۱۰
تعداد بازدید: 156
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، محمود احمدی نژاد صبح امروز (جمعه) به وقت محلی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست‌جمهوری، محمود احمدی نژاد صبح امروز (جمعه) به وقت محلی در بدو ورود به فرودگاه کاراکاس در جمع خبرنگاران، ضمن تبریک به ملت ونزوئلا برای برگزاری انتخاباتی بسیار خوب و نیز تبریک به «نیکولاس مادورو» به عنوان برادری عزیز که مورد اعتماد ملت بزرگ ونزوئلا قرار گرفته است، گفت: کشور بزرگ ونزوئلا در آستانه یک راه پر افتخار قرار گرفته و ماموریتی بزرگ و تاریخی بر عهده دارد.

رییس جمهور تصریح کرد: ملت ونزوئلا اولاً باید به سرعت پیشرفت کرده و کشوری آباد، پیشرفته، مرفه و مقتدر را بسازد و از سوی دیگر باید همچنان پرچم عدالت و آزادی را در آمریکای لاتین بر افراشته نگه دارد.

احمدی نژاد با بیان اینکه یقیناً ملت ونزوئلا شایستگی انجام ماموریت های بزرگ و تاریخی خود را دارند، اظهار داشت: مطمئنم ونزوئلایی ها با وحدت و همدلی این کار بزرگ را به خوبی انجام خواهند داد.

رییس جمهور با اشاره به اینکه امروز روز همبستگی، همکاری و تلاش مشترک برای عزت و پیشرفت ونزوئلا است، خاطرنشان کرد: اطمینان دارم آحاد ملت ونزوئلا و همه سیاستمداران و کسانی که دلسوز و علاقه مند به این کشور هستند، این راه پر افتخار را ادامه خواهند داد.

احمدی نژاد ادامه داد: هوگو چاوز، صرف نظر از اختلاف سلایق که در هر ملتی به طور طبیعی وجود دارد، یکی از قهرمانان آمریکای لاتین و شخصیت بزرگ و تاریخی در عرصه بین المللی و جهان بوده و چهره او برای همه ملت ها شناخته شده است؛ او به تک تک ونزوئلایی ها و همه ملت ها عشق می ورزید و برای برپایی عدالت، رفاه و پیشرفت ملت ها پرچم قیام برافراشت و با همه وجود در این راه مقاومت و فداکاری کرد.

رییس جمهور با بیان اینکه شجاعت، هوشمندی و ایستادگی چاوز از او یک الگوی متعالی از انسانی برجسته و وارسته به همه جهان ارائه داد، تصریح کرد: چاوز در سطح بین الملل جایگاه ونزوئلا را بسیار ارتقا داد؛ او عاشق مردم بود و از ناراحتی آنها ناراحت و با شادی آنها شاد می گشت و امیدوارم خداوند روح او را در بهشت با صالحان همراه و همنشین کند.

احمدی نژاد افزود: مطمئنم روح او همواره برای موفقیت ملت ونزوئلا و برای همه ملت های آمریکای لاتین و ملت های مستقل جهان دعا خواهد کرد و خود او برای همیشه به عنوان الگویی جاودانه در اذهان باقی خواهد ماند.

رییس جمهور با بیان اینکه امروز همه جهان دچار مشکلات شدیدی است، خاطر نشان کرد:کشورها و ملت های مستقل باید در کنار هم مشکلات را مرتفع کرده و آینده بهتر را بسازند و ایمان دارم آینده پرافتخار و درخشان متعلق به ملت های ما است؛ «زنده باد ونزوئلا»، «زنده باد ایران» و «زنده باد آحاد ملت های خوب ونزوئلا و ایران».
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها