امروز : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 27
۰۴:۳۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155208
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۰:۵۶
تعداد بازدید: 167
به گزارش «پیروان مــوعــود»، مجتهد فاش کرد که « محمد بن زاید» ولی عهد ابوظبی و معاون فرمانده کل نیروهای مسلح امارات ، « روابط ممتازی» با « اریک پرنس» ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، مجتهد فاش کرد که « محمد بن زاید» ولی عهد ابوظبی و معاون فرمانده کل نیروهای مسلح امارات ، « روابط ممتازی» با « اریک پرنس» رئیس نامطلوب شرکت آمریکائی« بلک واتر» دارد و مزدوران این شرکت را برای اهداف امنیتی در امارات و همچنین تجاوز علیه یمن استخدام کرده است.

وی افزود: بن زاید توانسته است تا ارتباط بین اریک پرنس و محمد بن سلمان را برقرار کند و تلاش کرده است او را به انعقاد معامله ای با بلک واتر به منظور استفاده از مزدوران این شرکت قانع کند تا در مقطع سرنوشت ساز سیطره برعربستان و هنگام درگیری های با محمد بن نایف از آنها استفاده نماید.

مجتهد اضافه کرد: بن زاید به بن سلمان پیشنهاد کرده است هنگامی که تصمیم گرفت ایده های خود را اجرائی کند، مزدوران بلک واتر را تحت پوشش حمایت از تاسیسات شرکت بزرگ سعودی « آرامکو» استخدام کند.

وی خاطرنشان کرد: هر چند مذاکرات بن سلمان با شرکت بلک واتر شروع شده اما او مردد است زیرا تاسیسات آرامکو از حمایت نیروئی قوی برخوردار است و مشکل است استخدام مزدوران بلک واتر به جای آنها را توجیه کرد.

مجتهد تصریح کرد: بن زاید بعداز تردید بن سلمان، پیشنهاد کرده تا مزدوران بلک واتر تحت عنوان « افزایش حمایت لوجستیک» استخدام شوند اما به نظر می رسد بن سلمان حاضر نیست وارد یک بازی شود که امکان توجیه آن تحت هر عنوانی وجود ندارد.

وی درعین حال نوشت: مشکل بن زاید در این است که فکر می کند عربستان مانند امارات است و می توان هر ایده ای را بدون هیچ مانعی و به سادگی اجرا کرد همان طور که او در ابوظبی انجام می دهد.

مجتهد افزود: در هر صورت این ایده همچنان وجود دارد و ین زاید و بن سلمان درصدد هستند تا به بهانه ای دیگرغیر از آرامکو، مزدوران بلک واتر برای کمک به جانشین ولی عهد سعودی در لحظه سرنوشت ساز استخدام شوند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار