امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۶:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155219
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۰۴
تعداد بازدید: 346
حزب‌الله هم‌اکنون برای اسرائیل خطرناک‌تر شده است؛ وی سپس به افزایش نفود «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله در لبنان و افزایش زرادخانه تسلیحاتی این جنبش اشاره کرد.

به گزارش پیروان مــوعــود،بر اساس گزارش وبگاه خبری «وطن» فلسطین،‌ این نشست با هدف بررسی راهبرد رژیم صهیونیستی در سال 2016 برگزار شد و مقامات سیاسی و نظامی ارشد رژیم صهیونیستی در آن حضور یافتند تا راه‌های مقابله با تهدیدات و خطرهای مقابل این رژیم را بررسی کنند.

رئیس موسسه امنیت داخلی مطالعات استراتژیک: داعش خطری در حال گسترش است

«عاموس یدلین» رئیس موسسه امنیت داخلی مطالعات استراتژیک در سخنان افتتاحیه این کنفرانس گفت، این گروهک پدیده‌ای جهانی است که بر سه مرکز استوار است: یک: عراق و سوریه مرکز ثقل داعش به شمار می‌رود؛ دو: گروه‌های تابع داعش که در سرتاسر جهان هستند و سوم تکنولوژی است که این گروهک برای جذب افراد جدید به کار گرفته است.

رئیس ستاد مشترک ارتش: حزب‌الله خطرناک‌تر شده/ایران تهدیدی دیگر است

«گادی آیزنکوت» رئیس ستاد مشترک رژیم صهیونیستی در سخنان خود به حزب‌الله پرداخت و گفت: حزب‌الله هم‌اکنون برای اسرائیل خطرناک‌تر شده است؛ وی سپس به افزایش نفود «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله در لبنان و افزایش زرادخانه تسلیحاتی این جنبش اشاره کرد.

وی درباره ایران گفت: ایران و تلاش‌هایی که برای تسلط بر منطقه انجام می‌دهد، تهدیدی دیگر است و این تلاش‌ها فقط به حمایت از «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه محدود نمی‌شود بلکه از این هم فراتر رفته و به نوار غزه رسیده است.

ایزنکوت به انتفاضه نیز پرداخت و گفت:حوادثی که اراضی فلسطینی چندین ماه است شاهد آن است و فلسطینی‌ها اقدام به چاقوزنی و نیز زیرگیری شهرک‌نشینان یهود می‌کنند به صورت غیرقابل پیش‌بینی انجام می‌شود و این امر کنترل آن را برای دستگاه‌های امنیتی اسرایئل سخت کرده است.

رئیس اسرائیل: عرب‌های 48 خطری بزرگ هستند

«رووین ریولین» رئیس رژیم صهیونیستی در سخنانش فلسطینی‌های ساکن اراضی اشغالی 1948 را خطری بزرگ برای رژیم صهیونیستی توصیف کرد.

آخرین اخبار
پربازدید ها