امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۶:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155224
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۴۷
تعداد بازدید: 195
به گزارش «پیروان مــوعــود»، گروه مطالعات و امنیت استراتژیکی آمریکا موسوم به «صوفان» (TSG) که مقر آن در نیویورک است، در گزارش خود تعداد تروریست های ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، گروه مطالعات و امنیت استراتژیکی آمریکا موسوم به «صوفان» (TSG) که مقر آن در نیویورک است، در گزارش خود تعداد تروریست های مسلح خارجی که به گروهک تروریستی داعش در سوریه و عراق پیوسته اند را بین 27 تا 31 هزار نفر از 86 کشور جهان تخمین زده است.

براساس این گزارش، تونس با شش هزار تروریست در صدر این فهرست قرار دارد و پس از آن عربستان با دوهزار و 500 تروریست، روسیه با دوهزار و 400 تروریست، ترکیه با دوهزار و 100 تروریست، اردن با دوهزار تروریست در رتبه های بعدی قرار دارند.

این گزارش می افزاید: تعداد تروریست های حاضر در سوریه و عراق از زمان انتشار گزارش اول درباره تعداد تروریست های خارجی در ژوئن 2014 میلادی افزایش یافته است.

در این گزارش آمده است که تعداد تروریست های اروپایی به پنج هزار مسلح افزایش یافته است که یکهزار و 600 نفر از این تعداد را مسلحان فرانسوی تشکیل می دهند.

در همین حال، چهارهزار و 700 مسلح از جمهوری های اتحادیه جماهیر شوروی، 280 مسلح از آمریکای شمالی، 875 مسلح از کشورهای بالکان، هشت هزار مسلح از کشورهای مغرب عربی، هشت هزار و 240 مسلح از کشورهای خارومیانه و یکهزار مسلح از کشورهای آسیای جنوب شرقی به گروهک تروریستی داعش پیوستند.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها