امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۵:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155228
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۴:۴۷
تعداد بازدید: 266
به گزارش «پیروان مــوعــود»، فضل‌الله ایرجی‌کجوری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، در رابطه با برگزاری شوی لباس در دانشگاه الزهرا(سلام الله علیها) ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، فضل‌الله ایرجی‌کجوری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، در رابطه با برگزاری شوی لباس در دانشگاه الزهرا(سلام الله علیها) گفت: این مراسم فقط یک کلاس درس و جزو ژوژمان درسی دانشجویان بوده‌است و متاسفانه یک نفر عکس‌های این دانشجویان را منتشر کرده است که من از کار این فرد تعجب می‌کنم.

وی ادامه داد: این برنامه در کلاسی برگزار شده که فقط در آن دختران حضور داشته‌اند و برنامه هم فقط مربوط به این دختران بوده است و همانگونه که می‌دانیم دانشگاه الزهرا(سلام الله علیها) یک دانشگاه ویژه دختران است و غیر از تعدادی از استاد و کارمندان همه دانشجویان دختر هستند و در زمان برگزاری این برنامه هیچ مردی حضور نداشته است که متاسفانه یک نفر بی‌اخلاقی کرده و تصاویر این دختران را منتشر کرده‌است.

ایرجی‌کجوری در خاتمه با بیان اینکه قرار نبوده از این مراسم عکسی منتشر شود، گفت: مسلما پیگیری توسط مسئولان مربوطه انجام می‌شود و ما اگر متوجه شویم چه کسانی اقدام به انتشار تصاویر این دانشجویان کرده‌است طبق قانون با آنها برخود می‌کنیم.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار