امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۵:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155255
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۲۶
تعداد بازدید: 218
به گزارش «پیروان مــوعــود»، نازشاه، عضو حزب کارگر و نماینده مسلمان شهر بردفورد در پارلمان بریتانیا با استناد به قرآن نامزد اسلام‌ستیز انتخابات ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، نازشاه، عضو حزب کارگر و نماینده مسلمان شهر بردفورد در پارلمان بریتانیا با استناد به قرآن نامزد اسلام‌ستیز انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا را به شهر خود دعوت کرد.

این نماینده مسلمان دونالد ترامپ را به عوام فریبی متهم و از او دعوت کرد تا به بردفورد برود تا در مورد چالش بحث‌برانگیزش در مورد اسلام گفت‌وگو کنند.

ترامپ ماه گذشته با بیان اینکه مسلمانان باید از ورود به آمریکا منع شوند، اعتراضات زیادی را برانگیخت.

در بریتانیا بیش از 570 هزار امضا برای منع ورود ترامپ به انگلیس به خاطر این اظهارات اسلام‌ستیزانه جمع شد و پارلمان این کشور روز دوشنبه، 28 دی‌ماه، جلسه‌ای را برای بررسی این مسئله برگزار کرد.

ناز شاه گفت: من با افتخار یک زن مسلمان بریتانیایی هستم و دونالد ترامپ می‌خواهد مرا از ورود به آمریکا منع کند. اما من او را به اینجا، بردفورد، دعوت می‌کنم تا در این باره صحبت کنیم.

ناز شاه همچنین پیشنهاد کرد که ترامپ از کنیسه‌ها، کلیساها و مساجد حوزه انتخاباتی او یعنی بردفورد دیدن کند.

او گفت: در اسلام من و چیزی که از آیه 34 سوره چهل و یکم قرآن(فصلت) «وَلَا تَسْتَوِي الْحَسَنَةُ وَلَا السَّيِّئَةُ ادْفَعْ بِالَّتِي هِيَ أَحْسَنُ فَإِذَا الَّذِي بَيْنَكَ وَبَيْنَهُ عَدَاوَةٌ كَأَنَّهُ وَلِيٌّ حَمِيمٌ: هرگز نيكي و بدي يكسان نيست، بدي را با نيكي دفع كن، تا دشمنان سرسخت همچون دوستان گرم و صميمي شوند» می‌فهمم این است که خوبی از بدی بهتر است.

شاه ناز گفت: قرآن می‌گوید اگر کسی کار بدی کرد تو با خوبی جواب بده. من گفتمان مبتنی بر بدی را در زندگی خود، قلب خود و حوزه خود نمی‌پذیرم.

وی افزود: کاری که من انجام می‌دهم این است بدی را با خوبی به چالش بکشم؛ زیرا نفرت، نفرت می‌زاید و این چیزی نیست که من بتوانم تحمل کنم.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها