امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۴:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155273
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۴۷
تعداد بازدید: 291
به گزارش پیروان مــوعــود، سرهنگ "كامبیز اسماعیلی" گفت: خانمی به دفتر پلیس فتا مراجعه كرد و بیان داشت شخصی ناشناس در شبکه اجتماعی واتس آپ ...

به گزارش پیروان مــوعــود، سرهنگ "كامبیز اسماعیلی" گفت: خانمی به دفتر پلیس فتا مراجعه كرد و بیان داشت شخصی ناشناس در شبکه اجتماعی واتس آپ اقدام به انتشار تصاویر خصوصی اش كرده و موجب تخریب شخصیت فردی و اجتماعی وی شده است.   
 
اسماعیلی افزود: با توجه به سرعت انتشار تصاویر در فضای مجازی تیم كارشناسان سایبری این پلیس وارد عمل شدند و با استفاده از توان فنی و امكانات پلیسی متهم را شناسایی كردند.   
 
وی گفت: پس از اخذ دستور از مقام قضایی طی اقدام غافلگیرانه ای فرد دستگیر شد و از وی در این خصوص تحقیق به عمل آمد، که با توجه به مدارك موجود متهم راهی جز اعتراف به بزه انتسابی در مقابل خود ندید.   
 
این مقام انتظامی افزود: متهم عكس ها را از طریق سرقت كارت حافظه گوشی شاكی به دست آورده و با هدف اخاذی دست به این عمل زده بود كه در نهایت پرونده با اتمام تحقیقات به همراه متهم به دادسرا ارسال شد.   
 
رئیس پلیس فتا استان كرمان در پایان هشدار داد: تعداد مراجعه كنندگان خانم در پلیس فتا به دلیل انتشار تصاویر خصوصی رو به افزایش است و این مساله می تواند یك هشدار جدی برای خانواده ها باشد.

منبع: فرادید

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار