امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۳:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155277
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 207
به گزارش «پیروان مــوعــود»، این منبع که افسری عالی رتبه در فرماندهی عملیات الجزیره است، گفت، گروه ویژه آمریکایی که نام هنگ هوابرد بر آن گذشته شده ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، این منبع که افسری عالی رتبه در فرماندهی عملیات الجزیره است، گفت، گروه ویژه آمریکایی که نام هنگ هوابرد بر آن گذشته شده است، وارد پایگاه عین الاسد، بزرگترین پایگاهی شد که نیروهای آمریکایی در آن مستقر هستند و تعداد اعضای این نیرو به 1800 افسر و سرباز می‌رسد.

این منبع در مصاحبه با خبرگزاری آلمان (د.پ.آ) گفت که ماموریت این نیرو که مهارت‌های جنگی و سلاح‌های پیشرفته آمریکایی دارد، مشارکت در کنار نیروهای عراقی و عشایر در الانبار برای آزادسازی مناطق غرب این استان بویژه مناطق هیت و اطراف حدیثه و القائم در نزدیکی سوریه و الرطبه در نزدیکی مرزهای اردن و تامین امنیت مسیر بین‌المللی میان بغداد و عمان است.

وی تصریح کرد که این نیروی نظامی ویژه سه شنبه شب وارد پایگاه عین الاسد شد و ماموریت جنگی و آموزشی خود با نیروهای عراقی و بررسی وضعیت جغرافیایی این منطقه را که تحت اشغال داعش است، آغاز خواهد کرد.

آمریکا چند روز قبل از موافقت دولت عراق و پارلمان برای ورود نیروی ویژه آمریکایی متشکل از 1800 نیرو برای نبرد علیه داعش در مناطق غربی عراق خبر داد.

انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها