امروز : جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 28
۰۰:۵۹
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155278
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 171
به گزارش «پیروان مــوعــود»، پلیس انگلیس از یک پسر بچه مسلمان ۱۰ ساله به خاطر یک غلط املایی بازجویی کرده است.شبکه بی‌بی‌سی در گزارشی اعلام کرد یک ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، پلیس انگلیس از یک پسر بچه مسلمان ۱۰ ساله به خاطر یک غلط املایی بازجویی کرده است.

شبکه بی‌بی‌سی در گزارشی اعلام کرد یک پسربچه ۱۰ ساله مسلمان که در مدرسه به جای نوشتن کلمه «تراس» به اشتباه نوشته بود «تروریست» مورد بازجویی قرار گرفت.

این پسربچه قصد داشت بنویسد در یک «خانه تراس‌« (خانه‎های یک شکل که در یک ردیف قرار دارند) زندگی می‌کند، اما اشتباهاً نوشت «خانه تروریست».

معلم مدرسه تشخیص نداد که وی در انشاء خود فقط یک غلط املایی داشته است و به پلیس گزارش داد.

این اقدام معلم در راستای قوانین جدید ضد تروریستی در انگلیس است که به گفته منتقدان جوامع مسلمان را در معرض آزار قرار می‌دهد.

در جریان این حادثه که در آذرماه سال جاری رخ داده است، پلیس از پسربچه بازجویی و رایانه خانواده او را نیز بازرسی کرده است.

براساس این گزارش، خانواده این پسربچه خواستار عذرخواهی مدرسه و پلیس شده‌اند.

یکی از اعضای خانواده این دانش‌آموز در گفت‌وگو با بی‌بی‌سی گفت: آن‌ها نباید یک بچه را در این شرایط قرار دهند. او اکنون از نوشتن و استفاده از تخیل خود می‌ترسد.

از زمان حمله گروه تروریستی داعش به پاریس، پایتخت فرانسه که در تاریخ ۲۲ آبان ماه سال جاری منجر به کشته شدن ۱۳۰ نفر شد، موجی از اسلام‌هراسی اروپا را در برگرفت و خشونت علیه مسلمانان بی‌گناه در این قاره به شدت افزایش یافت.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار