امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155279
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۰۱
تعداد بازدید: 265
به گزارش «پیروان مــوعــود»، مجتبی زینی وند، در پاسخ به پرسشی درباره اظهاراتی مبنی بر القای تفکرات انحرافی و سلطه فکری انجمن حجتیه در مدارس غیردولتی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، مجتبی زینی وند، در پاسخ به پرسشی درباره اظهاراتی مبنی بر القای تفکرات انحرافی و سلطه فکری انجمن حجتیه در مدارس غیردولتی اظهار کرد: تاکنون گزارشی در این خصوص نداشته‌ایم و علاوه بر حراست، کمیته ارزیابی عملکرد مدارس و ادارات مشارکت‌های مردمی در استان‌ها این موضوع را پیگیری می‌کنند.

وی ادامه داد: گزارش رسمی در این خصوص به ما نرسیده است و تنها اظهارنظرهای غیر رسمی و غیر مسوولانه از سوی برخی افراد در این خصوص مطرح شده است.

مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه نظارت ما بر مدارس غیردولتی براساس قواعد و دستورالعمل‌هایی است که در مدارس دولتی نیز اجرا می‌شود گفت: اگر شخصی در مدرسه چه دولتی باشد و چه غیر دولتی اظهار نظری کرده باشد که خلاف موازین شرعی و ارزش‌های اسلامی باشد پذیرفته شده نیست و قطعا با آن برخورد می‌شود.

وی ادامه داد: تمام دستورالعمل‌های صادر شده اعم از بخشنامه‌های پرورشی و فرهنگی، دستور العمل‌های گزینش نیروی انسانی و جذب معلم، انتخاب مدیر و غیره در مدارس دولتی و غیر دولتی مشترک هستند و قواعدحاکم متفاوت از همدیگر نیستند.

زینی وند با اشاره به تدوین دستورالعمل جامع نظارت بر مدارس غیر دولتی طی دو سال گذشته اظهار کرد: این دستورالعمل در قالب یک سامانه در حال عملیاتی شدن است و ارزیابی‌های ما از مدارس در سطوح مختلف منطقه‌ای، استانی و کشوری انجام می‌شود.

وی افزود: بر اساس تاکید دستورالعمل جامع نظارت، تمام مدارس غیر دولتی بدون استثنا باید سه مرتبه در سال بازرسی شوند. تمام ارزیابی‌های انجام شده در مدارس در رتبه و درجه آنها تاثیرگذار است. از سال آینده مدارس غیردولتی بر اساس ملاک‌های مشخص شده درجه بندی می‌شوند و باید مدارس ضعیف‌تر خود را به سطح قابل قبول برسانند.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها