امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155290
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۵۷
تعداد بازدید: 264
به گزارش «پیروان مــوعــود»، ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه نشستی برای بزرگداشت شیخ احمد الجدحفصی روحانی بحرینی برگزار کرد و ایشان را شخصیت انقلابی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه نشستی برای بزرگداشت شیخ احمد الجدحفصی روحانی بحرینی برگزار کرد و ایشان را شخصیت انقلابی سال 2015 نامید.

در این نشست خانم ابتسام الصایغ از فعالان حقوق بشر بحرین، پدر شهید علی الشیخ و خانواده عباس السمیع از زندانیان انقلابی بحرین در سخنان خود از شخصیت و نقش برجسته شیخ جدحفصی در طول انقلاب بحرین از سال 2011 تا کنون تجلیل کردند.

ائتلاف جوانان انقلاب 14 فوریه نیز در این رابطه گفت: شیخ جدحفصی به مسئولیت شرعی و ملی خود عمل کرد بدون اینکه پیری و سالخوردگی مانع او در این راه بشود و ما هیچ گاه رفتاری جز بزرگی و سربلندی از ایشان ندیدیم و هرگاه ایشان را در جریان انقلاب و راهپیمایی ها دیدیم آستین ها را بالا زده و صدای اعتراض او در راهپیمایی ها بلند بود و با شجاعت تمام از خانواده های مجروحان و شهدای انقلاب عیادت می کرد.

شیخ جدحفصی نیز در این نشست گفت: من افتخار می کنم که یکی از شما باشم و ملت بزرگ بحرین شایسته جانفشانی های بیش از این می باشد.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها