امروز : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 27
۱۴:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155296
تاریخ انتشار: ۱ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۷:۵۰
تعداد بازدید: 205
به گزارش پیروان مــوعــود، پیامکهای مزاحم تبلیغاتی، بسیاری از شهروندان را دچار مشکل کرده است. شهروندان می گویند این پیامکها باعث شده علاوه بر اینکه ...

به گزارش پیروان مــوعــود، پیامکهای مزاحم تبلیغاتی، بسیاری از شهروندان را دچار مشکل کرده است. شهروندان می گویند این پیامکها باعث شده علاوه بر اینکه هزینه های زیادی به آنها به دلیل عدم آشنایی لازم با مقررات سرویس ارزش افزوده تحمیل شود، آرامش آنها نیز گرفته شود.

در این رابطه، واعظی وزیر ارتباطات به کمیسیون فرهنگی مجلس فراخوانده شده بود تا پاسخ لازم را بدهد.

اکنون سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس می گوید : توضیحات وزیر ارتباطات و مدیران عامل سه اپراتور اصلی کشور نتوانستند نماینده مشهد را درباره عدم تعبیه سامانه‌ای جهت مدیریت پیامک‌های تبلیغاتی قانع کنند.

علی طاهری در این باره توضیح داد: از وزیر ارتباطات در خصوص توضیح علت پیامک های تبلیغاتی سئوال شده بود که چرا این پیامکها بدون مدیریت از سوی اپراتورها برای مشترکین ارسال می شود و سامانه ای جهت انتخاب ارسال این پیامک ها تعبیه نشده است.

به گفته این نماینده در حال حاضر شیوه کار به این گونه است که اگر مشترکی مایل به دریافت پیامک تبلیغاتی نباشد، پیامکی به اپراتور ارسال می کند و از این طریق کل پیامک های تبلیغاتی برای وی حذف می شود؛ این در حالی است که مشترکان نیاز دارند روند ارسال برخی پیامک های تبلیغاتی که برای مثال از سوی اداره آنها ارسال می شود و یا پیامک های خبری و غیره ادامه یابد.
طاهری توضیح داده است نماینده سئوال کننده از پاسخهای واعظی قانع نشده است.

گفتنی است در هفته های اخیر شهروندان زیادی از مشکلات ناشی از پیامک های تبلیغاتی به سرویس مشکلات مردم گلایه کرده اند و بارها روش مسدودسازی این پیامکها از سوی اپراتورهای مختلف در این سرویس اعلام و منتشر شده است.

 

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها