امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۲۲:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155313
تاریخ انتشار: ۲ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۰:۱۳
تعداد بازدید: 175
به گزارش «پیروان مــوعــود»، دکتر محمد آقاجانی در خصوص آخرین وضعیت برنامه های وزارت بهداشت در حوزه درمان ناباروری، گفت: با توجه به اینکه اخیرا برنامه ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، دکتر محمد آقاجانی در خصوص آخرین وضعیت برنامه های وزارت بهداشت در حوزه درمان ناباروری، گفت: با توجه به اینکه اخیرا برنامه های مربوط به حوزه درمان ناباروری از سوی وزیر بهداشت ابلاغ شده است، لذا اجرایی شدن این برنامه ها بزودی در کشور آغاز می شود.

وی با اعلام اینکه برنامه های وزارت بهداشت در حوزه درمان ناباروری شامل دو فصل است، اظهارداشت: فصل اول مربوط به تامین زیرساخت های درمان ناباروری است.

آقاجانی از فعالیت ۲۴ مرکز درمان ناباروری در کشور به عنوان فصل اول برنامه های وزارت بهداشت در این حوزه خبر داد و گفت: وزارت بهداشت برای تجهیز ۸ مرکز آموزش فلوشیپ درمان ناباروری تدارک دیده است. ضمن اینکه ۶ مرکز درمان ناباروری نیز در استان های فاقد این مراکز، راه اندازی می شود.

معاون درمان وزارت بهداشت همچنین از برنامه وزارت بهداشت در حمایت مالی از زوجین نابارور که استطاعت مالی ندارند، به عنوان فصل دوم برنامه های حوزه درمان ناباروری نام برد و افزود: آن دسته از زوجین نابارور که از طریق کمیته امداد و سازمان بهزیستی می شوند، مورد حمایت مالی قرار می گیرند.

آقاجانی در همین زمینه ادامه داد: زوج های نابارور نیازمند، در هنگام مراجعه به مراکز خصوصی یا دولتی درمان ناباروی، تا سقف ۸۰ درصد تعرفه دولتی مورد حمایت وزارت بهداشت هستند.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها