امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155329
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 170
به گزارش پیروان مــوعــود، گروه تروریستی داعش شب گذشته از چند محور به شهر مخمور در 55 کیلومتری جنوب شرقی موصل حمله کرد که نیروهای پیشمرک کرد ضمن دفع ...

به گزارش پیروان مــوعــود، گروه تروریستی داعش شب گذشته از چند محور به شهر مخمور در 55 کیلومتری جنوب شرقی موصل حمله کرد که نیروهای پیشمرک کرد ضمن دفع حمله آنها 20 تروریست داعش را کشته و12 تن دیگر از آنها را زخمی کردند.

این منبع که خواست نامش فاش نشود افزود:هواپیماهای ائتلاف بین المللی نیز در دفع حمله داعش مشارکت داشتند ، نیروهای پیشمرک کرد هم توانستند 5 خودروی بمب گذاری شده همراه راننده های انتحاری آن قبل از رسیدن به اهدافشان را منهدم کنند.

شهر موصل از ژوئن ( خرداد) 2014 تاکنون در اشغال گروه تروریستی داعش است که از بحران امنیتی وانسانی زیادی ناشی از تحمل عقاید این گروه تروریستی تکفیری بر همه زمینه های زندگی مردم این شهر رنج می برند.

از سوی دیگر نیروهای عراقی وائتلاف بین المللی روز گذشته 37 سورتی پرواز علیه مواضع داعش همزمان با حمله نیروی زمینی ارتش عراق به آنها انجام دادند که منجر به کشته وزخمی شدن دهها تروریست شد.

فرماندهی عملیات مشترک عراق شب گذشته اعلام کرد نیروی هوایی ارتش در عملیات صلاح الدین شمال عراق 20 سورتی پرواز در منطقه الزرکه انجام داد که بر اثر آن یک خودروی مجهز به تیربار ودو خودروی دیگر داعش را منهدم کردند.

همچنین نیروی هوایی ائتلاف بین المللی 17 سورتی پرواز در تلعفر وموصل در استان نینوا والشرقاط در صلاح الدین والانبار انجام دادند که 4 تروریست داعش در جا در موصل کشته و3 خودرو وخمپاره آنها منهدم وشش تروریست در الشرقاط به هلاکت رسیدند.

در حمله هوایی ارتش عراق به مواضع داعش در جویبه استان الانبار 8 تروریست داعش کشته و3 تن دیگر زخمی و4 خط امداد رسانی ودو مرکز تجمع آنها ویک خودروی بمب گذاری داعش منهدم شد.

گروه تروریستی داعش از تابستان سال گذشته تاکنون بخش هایی از شمال وغرب عراق را اشغال ومرتکب جنایات زیادی شده است.

منبع: ایرنا

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها