امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155349
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۵۰
تعداد بازدید: 259
به گزارش «پیروان مــوعــود»، علی اصغر میرشکاری روز شنبه اظهار داشت: جمعه شب در پی تعقیب دو نفر از اشرار و سارقان مسلح سابقه دار توسط ماموران ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، علی اصغر میرشکاری روز شنبه اظهار داشت: جمعه شب در پی تعقیب دو نفر از اشرار و سارقان مسلح سابقه دار توسط ماموران انتظامی ، افراد شرور در یکی از خیابانهای ایرانشهر وارد منزل یکی از شهروندان شده و فرزندان خردسال صاحب خانه را سپر خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران انتظامی که بچه های خردسال صاحب خانه را مشاهده کردند با هدف حفظ جان آنان از تیراندازی خودداری کردند اما اشرار با سواستفاده از اقدام انسانی ماموران به سمت آنان تیراندازی و دو نفر از جان بر کفان انتظامی را به شهادت رساندند.

وی ادامه داد: ماهیت نظام جمهوری اسلامی ایران خدمت به مردم، تامین امنیت پایدار و دفاع از جان و مال و نوامیس مردم است و جدایی مرز شرارت از انسانهای بی گناه موضوع دیگری است که همواره در دستور کار ماموران سخت کوش و جاتن بر کف انتظامی قرار دارد.
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان اظهار داشت: ماموران انتظامی در این عملیات موفق شدند با اتخاذ تدابیر ویژه و استفاده از روش های خاص فنی دو نفر از افراد شرور را به درک واصل و دو نفر دیگر را دستگیر کنند.

سخنگوی شورای تامین سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این حادثه با تدبیر و جانفشانی ماموران انتظامی به صاحب خانه و فرزندان آنها آسیبی وارد نشد که این اوج لذت، اقتدار و تلاش و خدمت صادقانه ماموران انتظامی را می رساند.

میرشکاری گفت: در این حادثه دو نفر از ماموران انتظامی به صورت سطحی زخمی شدند.
وی تصریح کرد: دفاع از جان، مال و نوامیس مردم، تفکیک مرز شرارت از قومیت و مذهب، دفاع از نوامیس و فرزندان هموطنان و برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت از سیاست های امنیت پایدار در استان سیستان و بلوچستان است.
معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان اقدام ماموران انتظامی که در مقابله با ناامنی ها نهایت تلاش را برای حفظ جان مردم بی گناه و جلوگیری از آسیب رسیدن به آنان بکار می گیرند، را قابل تقدیر و تحسین دانست و از این بابت از فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان قدردانی کرد.

میرشکاری اظهار داشت: در این حادثه سه قبضه سلاح کلاشینکف و تعدادی سلاح و مهمات دیگر متعلق به اشرار کشف شد.
وی بیان کرد: انجام 200 عملیات پاکسازی، هلاکت 35 شرور و کشف بیش از 1300 قبضه انواع سلاح از جمله موفقیت های ماموران دستگاههای عضو شورای تامین در سیستان و بلوچستان است.

وی افزود: همچنین در سالجاری افزون بر 100 تن مواد مخدر توسط دستگاههای مختلف در این استان کشف شده است.
همچنین سرهنگ دوستعلی جلیلیان فرماندار انتظامی ایرانشهر نیز به خبرنگار ایرنا گفت : در این درگیری دو نفر از ماموران انتظامی ایرانشهر به نام های استوار حیدری و استوار اسماعیلی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند و دو مامور دیگر که زخمی شده بودند حال آنها رضایت بخش است .


انتهای پیام /654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها