امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155352
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۲:۵۰
تعداد بازدید: 230
به گزارش «پیروان مــوعــود»، خبرنگار آناتولی مجوز پوشش دادن جلسه عمومی پارلمان اروپا در روز پنج‌شنبه، اول بهمن‌ماه، را داشت که قرار بود با حضور ولکان ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، خبرنگار آناتولی مجوز پوشش دادن جلسه عمومی پارلمان اروپا در روز پنج‌شنبه، اول بهمن‌ماه، را داشت که قرار بود با حضور ولکان بوزکر، وزیر مسئول روابط ترکیه با اتحادیه اروپا برگزار شود.

با وجود این، هنگامیکه به بخش پذیرش رفت تا کارت ورود دریافت کند، کارمندان پارلمان اروپایی از او خواستند که حجابش را بردارد.

وی که از سال 2014 تاکنون بارها در جلسات پارلمان حضور یافته و هرگز با چنین مشکلی مواجه نشده بوده، از این کار امتناع کرد.

در این زمان، فیلمبردار شبکه تلویزیونی تی‌آرتی خبر ترکیه شروع به فیلمبرداری از این ماجرا کرد که مأموران امنیتی او را به بیرون برده و مجبورش کردند تا فیلم را پاک کند.

سپس یکی از افسران مجموعه وارد ماجرا شد و با بیان اینکه این مشکل یک سوءتفاهم بوده از گزارشگر آناتولی خواست تا کمی حجابش را عقب بزند که این خبرنگار از این کار اجتناب کرد.

وی همچنین تأیید هیئت دائمی ترکیه در شورای اروپا را در اختیار داشت که براساس آن هیچ الزامی در مورد ممنوعیت حجاب در پارلمان اروپا یا شورای اروپا وجود ندارد. این گزارشگر در نهایت توانست وارد ساختمان پارلمان شود.

انتهای پیام/ 852

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها