امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 19
۱۴:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155361
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۶:۰۳
تعداد بازدید: 209
به گزارش «پیروان مــوعــود»، شورای روابط اسلامی ـ آمریکایی، بزرگ‌ترین سازمان حاملی حقوق مسلمانان آمریکا، اقدامات مختلفی برای مقابله با افزایش احساسات ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، شورای روابط اسلامی ـ آمریکایی، بزرگ‌ترین سازمان حاملی حقوق مسلمانان آمریکا، اقدامات مختلفی برای مقابله با افزایش احساسات ضداسلامی در این کشور آغاز کرده است.

شعبه اوکلاهمای شورای روابط اسلامی آمریکایی در این راستا نسخه‌های قرآن کریم را به صورت رایگان در بین مردم توزیع کرده است تا خود به صورت مستقیم با اسلام و کتاب آسمانی مسلمانان آشنا شوند.

این طرح پیش‌تر در برخی شهرهای آمریکا جرا شده بود.

شورای روابط اسلامی ـ آمریکایی علاوه بر توزیع این قرآن‌ها، با انتشار ویدئوی کوتاهی از پیروان همه ادیان و فرهنگ‌های آمریکا خواست تا به جای اسلام‌هراسی، عشق را منتشر کنند.

در این ویدئو، یک زن جوان مسلمان می‌گوید: اجازه ندهید که نفرت شما را تضعیف روحیه کند؛ زیرا عشق بسیار بیشتری در جهان وجود دارد.

گوینده این ویدئو همچنین با نقل‌قول جمله‌ اریک اشنایدرمن، دادستان عمومی ایالت نیویورک در نامه‌اش خطاب به شورای روابط اسلامی ـ آمریکایی، می‌‌گوید: این کشور بر اساس یک اصل واحد و آرمانی بنا شده و آن «عدالت همگانی در لوای قانون» است.

در این ویدئو همچنین کلیپ صوتی یک تماس تلفنی با شورای روابط اسلامی ـ آمریکایی برای رد گفتمان اسلام‌ستیزانه در آمریکا که توسط دونالد ترامپ و دیگر شخصیت‌های سیاسی رواج یافته است، پخش می‌شود و از همه مردم آمریکا درخواست می‌شود که موضع محکمی علیه سخنان نفرت‌آمیز اتخاذ کنند.


انتهای پیام/654

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها