امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۱۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155374
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۱۸:۲۱
تعداد بازدید: 172
به گزارش پیروان مــوعــود، «جیمی مک گو لدریک» هماهنگ کننده فعالیت های بشر دوستانه سازمان ملل متحد در یمن، امروز در بازدید از مناطق مختلف ...

به گزارش پیروان مــوعــود، «جیمی مک گو لدریک» هماهنگ کننده فعالیت های بشر دوستانه سازمان ملل متحد در یمن، امروز در بازدید از مناطق مختلف شهر تعز و نیز بیمارستان های این شهر از نزدیک شاهد ویرانی های به بار آمده از بمباران جنگنده های عربستانی شد.

وی در دیدار با مسئولان این شهر گفت: سازمان ملل متحد از تلاش های تمام اطراف درگیر در استان تعز در ارسال کمک های بشر دوستانه این سازمان به دست مردم این شهر ابراز خرسندی می کند.

وی همچنین در این دیدار گفت که سازمان ملل متحد همچنان بر ارسال کمک های بشر دوستانه به مردم استان های تعز و مارب متعهد و پایبند است.

وی در پایان از مسئولان یمنی و طرف های درگیر در این کشور خواست تا با همکاری سازمان ملل متحد شرایط را برای ارسال کمک های بشر دوستانه به تمام مناطق یمن فراهم آورند.

عربستان با ائتلاف برخی کشورهای عربی منطقه و با همراهی آمریکا از ششم فروردین سال جاری حملات گسترده ای را علیه یمن آغاز کرد تا «عبد ربه منصور هادی» رئیس جمهوری مستعفی و فراری این کشور را به حاکمیت بازگرداند و از قدرت گرفتن انقلابیون یمنی که امنیت شهرهای این کشور را تأمین می کنند، جلوگیری کند.

بر اثر این حملات، تاکنون هزاران یمنی از جمله زنان و کودکان شهید و یا زخمی شده و ده ها هزار نفر نیز آواره و80 درصد تأسیسات زیربنایی، خدماتی و درمانی این کشور ویران شده است.
 

منبع: ایرنا

منبع:فرهنگ

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها