امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۵:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155389
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۱۸
تعداد بازدید: 204
به گزارش «پیروان مــوعــود»، به نقل از سایت اینترنتی النشره، اسماعیل هنیه، معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در جریان مراسمی که برای تکریم خبرنگاران و ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، به نقل از سایت اینترنتی النشره، اسماعیل هنیه، معاون رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در جریان مراسمی که برای تکریم خبرنگاران و روزنامه نگاران برنده جوایز بین المللی در سال 2015 ترتیب داده شده بود، عنوان داشت: ما در حال مقدمه چینی برای جنگ‌ها نیستیم، اما درصورتی که جنگ بر مردم ما تحمیل شود، مردم ما قادر به دفاع هستند.
وی همچنین از اصحاب رسانه خواست تا بر حمایت از جبهه داخلی و بالا بردن روحیه فلسطینی‌ها چه در غزه یا در کرانه باختری و قدس و هر مکانی تمرکز کنند.
وی به موج رسانه‌ای از سوی رسانه ارتش اسرائیلی علیه نوار غزه و اشاره ضمنی مجدد آن به زبانی که ارتش اسرائیل پیش از جنگ‌های پیشین به کار می‌گرفت، اشاره کرد.
هنیه گفت: ما نیازمند رسانه‌ای هستیم که نقاط قدرت را درک می‌کند و از این جبهه در مقابل حرف و حدیث‌های رسانه‌ای اسرائیل و جنگ رسانه‌ای که ادارات جاسوسی اسرائیل چه علیه غزه یا علیه انتقاضه به راه انداخته‌اند، حمایت می‌کند.

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها