امروز : سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 24
۲۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 155391
تاریخ انتشار: ۳ بهمن ۱۳۹۴ - ساعت ۲۲:۱۸
تعداد بازدید: 152
به گزارش «پیروان مــوعــود»، وی در ادامه افزوده است: ما مردم انعطاف پذیری هستیم و پیروز می شویم. افغانستان قبرستانی برای داعش و دیگر گروههای تروریستی ...

به گزارش «پیروان مــوعــود»، وی در ادامه افزوده است: ما مردم انعطاف پذیری هستیم و پیروز می شویم. افغانستان قبرستانی برای داعش و دیگر گروههای تروریستی خواهد بود. ما ضرب المثل داریم که انتقام شرین است، اگر صد سال بعد هم گرفته شود.
وی همچنین سال ۲۰۱۵ میلادی را سالی پرچالش برای افغان ها خوانده و گفته است : دولت در این سال با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده است.
گفتنی است که مجمع جهانی اقتصاد روز چهارشنبه در شهر داووس سوئیس آغاز و امروز شنبه به پایان می رسد. در نشست مجمع جهانی اقتصاد، در کنار مسائل مربوط به اقتصاد جهانی درباره وضعیت امنیتی افغانستان و چگونگی مبارزه با گروه تروریستی داعش نیز گفتگو صورت گرفت.
اشرف غنی علاوه به سخنرانی در نشست مجمع جهانی اقتصاد؛ در حاشیه این اجلاس با شماری از نمایندگان کشورهای جهان دیدار و گفتگو کرده است.
دفتر مطبوعاتی ریاست جمهوری افغانستان با انتشار خبری گفته است: اشرف غنی در حاشیه اجلاس «داووس» در دیدارهایش، از رهبران کشورها خواست که در مبارزه با تروریسم با دولت افغانستان همکاری کنند.

انتهای پیام/ 242

منبع: شیعه نیوز

برچسب ها:
آخرین اخبار